Beşiktaş İdmanında Yumruklar Konuştu - Son Dakika

Beşiktaş İdmanında Yumruklar Konuştu

10.07.2009 14:51

1
Beşiktaş, yeni sezon hazırlıklarını yaptığı antrenmanla sürdürdü
2
Teknik direktör Mustafa Denizli yönetiminde, BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde yapılan ve 1,5 saat süren antrenmanda futbolcular, ısınma hareketleri, tek pas çalışması ve tempolu koşular yaptılar.

3
Antrenman, yarı sahada yapılan çift kale maçla sona erdi. Çalışmanın ilk bölümünde kaleciler ise takımdan ayrı olarak antrenör Zafer Öğer yönetiminde idman yaptı.

4
Siyah-beyazlı takımda dün izinli olan Tello, yapılan idmanda oldukça agresif hareketlerde bulundu.

5
Şilili futbolcu, çift kale maç sırasında Serdar Özkan ile girdiği bir mücadeleden sonra bu futbolcunun sırtına yumruk attı.
6
Bu nedenle iki oyuncu arasında kısa süreli bir tartışma yaşanırken, Tello daha sonra bir pozisyonda Uğur İnceman'a da sert bir hareket yaptı.

7
8
9
10
11
12
13
14
15

Son Dakika Beşiktaş İdmanında Yumruklar Konuştu - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı