Son Dakika Haberleri: Düğün Dernek Hasılat Rekoru Kırdı

Düğün Dernek Hasılat Rekoru Kırdı

4 yıl önce

Başrollerini Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in paylaştığı Düğün Dernek filmi gişe rekorları kırdı.

1
Başrollerini dönemin en sevilen komedyenleri Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in paylaştığı "Düğün Dernek"in başarısı herkesi şaşırttı.
2
Birçok rakibinin aksine son derece düşük maliyetle çekilen film; dün itibariyle 6 milyondan fazla kişi tarafından izlendi. Filmin hasılat rakamı ise Türk sinema tarihinde bir rekora ulaştı.
3
Filmi 21 Mart'ta ve yeni sahnelerle tekrar vizyona sokacaklarını açıklayan ekip; böylece Fetih 1453'ün yaklaşık 6 buçuk milyonluk seyirci rekorunu da kırmayı büyük oranda garantiledi.
4
Sivas'taki bir düğünde yaşanan komik olayları anlatan "Düğün Dernek"; özellikle de başrol oyuncularının yüzünü güldürdü.
5
Takvim'in haberine göre filme başlamadan önce; belirli bir ücret almak yerine gişe hasılatından yüzde 15 pay isteyen Ahmet Kural ve Murat Cemcir, deyim yerindeyse köşeyi döndü.
6
60 milyonluk hasılat sayesinde kişi başı 9 milyon lira kazanç elde ettikleri konuşulan ikili; tarihin de en karlı düğünlerinden birine imza attı.
7
Maliyeti: 3 milyon TLSeyirci: 6.033.992Hasılat: 59.759.779 TLHafta: 9
8
İşte Düğün Dernek'ten bazı kareler...
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Diyarbakır Surlarına İnen Meleklerin Sırrı Çözüldü! Merkel'den AKPM'nin Kararıyla İlgili Açıklama: Türkiye, Göz Önünde Bulundurmalı
Dev Operasyondan Çarpıcı Detay: Erdoğan ve Ailesinin En Yakınındaki Polisler Açığa Alındı

1