Son Dakika Haberleri: Gülben, Bodrum'da Evlenmek İstiyor

Gülben, Bodrum'da Evlenmek İstiyor

5 yıl önce

1
Ünlü sanatçı Gülben Ergen, bir süredir gizli gizli aşk yaşadığı gazeteci Erhan Çelik'le bu yaz evleniyor.
2
Aileleri tanıştıran ikili, düğünü İstanbul dışında yapmayı planlıyor.
3
Takvim'de yer alan habere göre, Mustafa Erdoğan'dan boşandıktan sonra uzun süre yalnız kalan Gülben Ergen, aradığı aşkı gazeteci Erhan Çelik'te buldu.
4
Kendisi gibi 1 yıl önce eşinden boşanan ve 1 oğlu bulunan Çelik'le ilişkisini gözlerden uzak yaşayan Ergen, ikinci kere nikâh masasına oturmak için düğmeye bastı.
5
Geçtiğimiz günlerde Erhan Çelik'in aile büyükleriyle tanışan Gülben Ergen, annesiyle de sevgilisini tanıştırma kararı aldı. Gülben Ergen, önümüzdeki hafta Çelik'le Bodrum'daki annesinin yanına gidecek.
6
Çiftin yakın çevresine göre ikili, bu yaz bitmeden evlenecek.
7
Sade bir düğün yapmak istediği öğrenilen Gülben Ergen, törenin de İstanbul dışında olmasını istiyor. Ünlü sanatçının bir numaralı tercihi ise çok sevdiği Bodrum.
8
Oğullarıyla da Erhan Çelik'i tanıştıran Ergen; Atlas, Ares ve Güney'in Çelik'i sevmesiyle de rahat bir nefes aldı.
9
Gülben Ergen'in yeniden evlenmesine eski eşi Mustafa Erdoğan'ın da sıcak baktığı konuşuluyor.
10
İşte Gülben Ergen'in fotoğrafları...
11
12
13
14
15
16

YORUMLAR


Diğer Galeriler

10 Bin Erkekle Birlikte Oldu! Eski Cinsel İlişki İşçisinden, Akılalmaz İtiraflar Marmara Denizi'nde İlk Kez Bulundu! Gören Telefonuna Sarıldı Abdullah Gül'ün Övgüler Yağdırdığı Yeni Zelanda Başbakanının Eski Mesleği Şoke Etti! Herkes Model Sanıyor Ama Mesleği Çok Başka! Yeşilçam'ın Kötü Kadını, Ödenmeyen Senetlerden Bikini Yaptı!