Son Dakika Haberleri: Kimi Berber, Kimi Paspasçı! İşte Yıldız İsimler ve Önceki Meslekleri

Kimi Berber, Kimi Paspasçı! İşte Yıldız İsimler ve Önceki Meslekleri

3 yıl önce

Onlar bugün milyon dolarlık servetlere hükmediyorlar. Gösterişli malikanelerde dudak uçuklatan hayatlar yaşıyorlar. Ama ünlü olmadan önce ne işler yaptıklarını biliyor musunuz?

1
Amy Adams, ünlü olmadan önce de güzel görüntüsünü kullanarak para kazanıyordu. Bir restoranda ateşli kıyafetler giyerek garsonluk yaptı Adams.

2
Başlarda oyunculuktan yeteri kadar para kazanamayan Brad Pitt, ek gelir için Los Angeles'taki Sunset Bulvarı üstünde giydiği tavuk kostümü ile yoldan geçenleri çalıştığı fast foot lokantasına çekmeye çalışıyordu.

3
Mariah Carey'nin ilk işi Manhattan'da bir kuaför salonunda yerleri süpürmekti.

4
Danny DeVito, ünlü olmadan önce berberlik yapıyordu.

5
En iyi erkek oyuncu dalında Oscar kazanan ikinci erkek oyuncu olarak tarihe geçen Denzel Washington'ın hayatının ilk yılları hiç de kolay geçmedi. Çalışmaya bir berber dükkanında çırak olarak başlayan Washington tıraş sonrası müşterilerin giysilerini fırçalıyordu.

6
Johnny Depp, bir zamanlar tükenmez kalem satıp para kazanıyordu.

7
Oscar ödül törenlerinde sunuculuk da yapan Amerikalı ünlü komedyen ve talk showcu Ellen DeGeneres, ilk işinde istiridye kabuğu soyuyordu. Daha sonra da Merry Go Round adlı giysi mağazaları zincirinde satış elemanı olarak çalıştı.

8
Harrison Ford, bir zamanlar marangozluk yaparak para kazanıyordu. Hatta bunu öylesine sevdi ki hala hobi olarak sürdürüyor.

9
Gerard Butler, hukuk eğitimi gördü. Hatta bir ara bir hukuk firmasında çalıştı ama kovuldu.

10
Helen Mirren, bir eğlence parkında tanıtımcı olarak çalıştı.

11
Jon Hamm, cinsel içerikli filmlerde dekoratör olarak çalışıyordu.

12
Defalarca dünyanın en ateşli erkeği seçilen Hugh Jackman, bir zamanlar beden eğitimi öğretmeniydi.

13
Jennifer Aniston, telefonla satış yapan bir firmada çalıştı. Buna sadece iki hafta dayandı. Bir dönem de garsondu.

14
Jennifer Hudson, da ünlü olmadan önce tıpkı McAdams gibi bir hamburger zincirinde çalışıyordu.

15
Kanye West, bugün dünyanın en çok kazanan müzisyenlerinden. Ama ünlü olmadan önce ünlü bir giyim mağazasında satış elemanı olarak çalışıyordu.

16
Maske filmiyle çıkış yapan ünlü oyuncu Jim Carrey, gösteri dünyasına girmeden önceki işi bir lastik fabrikasından yerleri paspaslamaktı.

17
Eva Mendes, bir alışveriş merkezinde sosisli sandviç satıyordu.

18
Woddy Allen'ın yönettiği Hannah ve Kızkardeşleri ile yardımcı erkek oyuncu Oscar'ını kazanan aktör Michael Caine Londra'nın güneyinde yoksul bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. İş hayatına da lokantalarda bulaşık yıkayara başladı.

19
Grey's Anatomy, ile ünlenen Patrick Dempsey ise hokkabazlık yapıyordu.

20
Channing Tatum, geçmişte striptiz kulüplerinde dansçı olarak çalışıyordu. Kariyerine model olarak başladı. Tatum, Magic Mike adlı filmde de tıpkı geçmişinde olduğu gibi bir striptizciyi canlandırıyordu.

21
Whoopi Goldberg'in geçmişte yaptığı iş ize tüylerinizi ürpertecek. Goldberg, bir cenazeevinde çalışıp cansız bedenlere makyaj yapıyordu.

22
ABD'li Oscar ödüllü Quentin Tarantino, cinsel içerikli filmler gösteren sinemalarda yer göstericiliği yapıyordu. Sonra bir video dükkanında kasiyer oldu.

23
Rachel McAdams, üç yıl boyunca ünlü bir fast food firmasında çalıştı.

24
2001'de Gladyatör ile Oscar alan Russell Crowe ilk gençlik yıllarında Russ Le Roq takma adıyla DJ olarak çalıştı.

25
Cool kadın Victoria Beckham da inanılmayacak kadar ilginç bir iş yapıyordu. Beckham, ünlü olmadan önce BBC kanalında yayınlanan ve cinsellik konusunda insanları eğitmeye yönelik olan Body Matters adlı programda sperm kostümü giyip kamera karşısına geçiyordu.

26
Vince Vaughn ünlü olmadan önce korumaydı.

27
Çok tuhaf ama Warren Beatty, ünlü olmadan önce fare yakalayarak para kazanıyordu.Haber Yayın Tarihi: 23.08.2017 12:05 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bir zamanlar güzelliğiyle mest ediyordu! Prenses Caroline son haliyle şaşırttı Herkes bilmez! Büyükanıt, totemiyle bakın Fener'i nasıl şampiyon yaptı 83'lük İngiliz'in, emeklilik oyunu! Türkiye'de gününü gün ederken ülkesini dolandırdı Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti!