Son Dakika Haberleri: Türkiye'nin En Çok Güvendiği 10 Siyasi Lider

Türkiye'nin En Çok Güvendiği 10 Siyasi Lider

6 yıl önce

1
Türkiye'nin en çok güvendiği siyasiler belli oldu. Yerel seçimlere 20 gün kala açıkladığımız bu liste, bazı siyasetçilerin halkın gözünde zannedildiği gibi güven kaybetmediğini ortaya koydu.
2
Seçimanketi.TV tarafından yapılan anketlerde genellikle ilk sırada yer bulamayan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan "En Güvenilen Siyasi Kişilik" anketinde birinci oldu.

3
Son dönemlerde hükümet karşıtı eleştirileri ile gündeme gelen MHP lideri 'en güvenilir liderler' sıralamasında ikinci sırada yer aldı.
4
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu da bu ankette güven sıralamasında ilk 3'e giremezken CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nu geride bıraktı.

5
Ankette en büyük sürprizi yapan isimlerden biri Hak ve Eşitlik Partisi lideri Osman Pamukoğlu oldu. CHP lideri Kılıçdaroğlu'nu geride bırakan Pamukoğlu 5. sırada yer aldı.

6
CHP'nin İstanbul adayı Mustafa Sarıgül'ün ilk 10'a giremediği listede, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu da 6. sıarada yer aldı.

7
Son dönemlerde ismi MHP Genel Başkanlığı için geçen Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Abdulllah Gül'ü geride bırakarak 7. sırada yer aldı.

8
Tartışmalı yasaları onayladığı için eleştirilern Cumhurbaşkanı Gül 'en güvenilir liderler' sıralamasında kendisine 8. sırada yer buldu.

9
Saadet Partisi lideri Mustafa Kamalak, 9. sırada yer aldı.

10
MHP İstanbul Milletvekili Oktay Vural, listenin 9. sırasında yer aldı.

11
BDP lideri Selahattin Demirtaş'ın ilk 10'a girememesine rağmen Hüda-Par Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu'nun ilk 10'da yer alması dikkat çekti.Haber Yayın Tarihi: 10.03.2014 09:13 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

En çok fidan sahiplenen 20 şehir açıklandı! Bakın ilk sırada hangi il var Trump hakkında skandal iddia! Dedesi genelev patronu çıktı 8 aylık hamile Müge Boz, 'Daha çekici hissediyorum' diyerek iç çamaşırlı poz verdi! Ünlü model mayoyla gezindiği New York caddelerini ateşiyle kasıp kavurdu Karadeniz halkının kabusu oldu! Gören derhal ihbar etsin