Son Dakika Haberleri: Adnan Polat'ın İçinde Bulunduğu Uçak Pistten Çıktı

Adnan Polat'ın İçinde Bulunduğu Uçak Pistten Çıktı

4 yıl önce

Galatasaray'ın eski başkanı Adnan Polat'ın da içinde bulunduğu Cessna 550 tipi uçak, Atatürk Havalimanı'na inişinin ardından pistten çıktı.

Adnan Polat'ın İçinde Bulunduğu Uçak Pistten Çıktı, System.String[]
Galatasaray'ın eski başkanı Adnan Polat'ın da içinde bulunduğu Cessna 550 tipi uçak, Atatürk Havalimanı'na inişinin ardından pistten çıktı. Kazada yaralanan olmazken, uçağın toprak zeminden çıkarmak için itfaiye ekipleri çalışmalara başladı.

Galatasaray'ın eski başkanı Adnan Polat’la birlikte 5 kişinin içinde bulunduğu Cessna Citation 550 tipi jet Bodrum’dan hareket ederek İstanbul Atatürk Havalimanı’na iniş gerçekleştirdi. Pistin sonunda park etmek için ilerleyen uçak, pisten çıktı. Toprak zeminde yaklaşık 10 metre ilerleyen uçak, güçlükle durabildi. Uçak beton zeminden tamamen çıktı. Olay üzerine itfaiye ekipleri kaza mahalline geldi. Uçaktaki yolcular ve pilotlar uçaktan indi. Uçakta bulunan Adnan Polat ve beraberindekilerin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Herhangi bir olumsuz durumun yaşanmadığı kazayı anlatan Adnan Polat, "Önemli bir durum yok. Kimsede sağlık problemi yok. Uçakta 5 kişiydik." dedi. İtfaiye ekipleri uçağın bulunduğu noktada çalışma başlattı. Uçağı kurtarmak için çalışmalar sürüyor.
Haber Yayın Tarihi: 18.01.2016 02:56 Kaynak: CİHANSuriyeli sığınmacıların sınır dışı işlemleri hız kazandı! 400 sığınmacı İdlib'e gönderildi Yanında getirdiği evcil hayvan için kavga eden kadın, trene 2 saat rötar yaptırdı Hamile kadına saldıran baklava firması sahiplerinin dükkanlarının tabelaları indiriliyor