Cumhurbaşkanı Gül, Prof. Dr. Sarıçiftçi'yi Kabul Etti - Son Dakika

Cumhurbaşkanı Gül, Prof. Dr. Sarıçiftçi'yi Kabul Etti

07.02.2012 17:53
Cumhurbaşkanı Gül, Prof. Dr. Sarıçiftçi'yi Kabul Etti, System.String[]

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Avusturya'da yaşayan Türk bilim adamı Prof.Dr.Niyazi Serdar Sarıçiftçi'yi Çankaya Köşkü'nde kabul etti.32 yıldır yurt dışında yaşayan Prof.Dr.Niyazi Serdar Sarıçiftçi, özellikle güneş enerjisi ve güneş pilleri üzerine...

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Avusturya'da yaşayan Türk bilim adamı Prof. Dr. Niyazi Serdar Sarıçiftçi'yi Çankaya Köşkü'nde kabul etti.

32 yıldır yurt dışında yaşayan Prof. Dr. Niyazi Serdar Sarıçiftçi, özellikle güneş enerjisi ve güneş pilleri üzerine yaptığı çalışmalarıyla tanınıyor ve halen Linz Johannes Kepler Üniversitesi'nde görev yapıyor.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Sarıçiftçiyi geçen Temmuz ayında da kabul etmiş ve görüşmede Sarıçiftçi, Türkiye'nin istiklal ve istikbalinin güneş enerjisinde olduğunu kaydetmişti.

Cumhurbaşkanı Gül, Prof. Dr. Sarıçiftçi'yi Kabul Etti

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Cumhurbaşkanı Gül, Prof. Dr. Sarıçiftçi'yi Kabul Etti - Son Dakika


Son Dakika

TCDD'nin itirazı üzerine Marmaray'da aktarma kaldırıldı Burak Yılmaz, 7 maç üst üste gole katkı yaparak kulüp rekoru kırdı Messi, attığı golü Maradona'nın Newell's formasıyla kutlayarak efsaneyi andı Konya'da iki çocuk annesi Selver hemşire, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti MAK Danışmanlık son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı yalnızca 3 parti geçebiliyor Acun Ilıcalı, yeni platformu Exxen için Tolga Çevik ile anlaştı Yeni kısıtlamalar için karar günü! Kabine toplantısı başladı, gözler Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yapacağı açıklamada Bir korse markasının reklamını yapan Hanife Gürdal, verdiği pozla alay konusu oldu