Son Dakika Haberleri: Taraftardan Samsunspor'a Destek

Taraftardan Samsunspor'a Destek

10 yıl önce

Samsunspor Taraftarları, Takımın Süper Lige Çıkarılması İçin Destek Yürüyüşü Yaptı.

Taraftardan Samsunspor'a Destek, System.String[]

Samsunspor taraftarları, takıma sahip çıkılmadığından yakınarak, takımın Süper Lige çıkarılması için destek yürüyüşü yaptı.


Samsunspor'u Süper Lig'de görmek isteyen yüzlerce kişinin katıldığı yürüyüş, Devlet Su İşleri (DSİ) 7. Bölge Müdürlüğü önünde başlayarak Kurtuluş Parkı'nda sloganlar eşliğinde son buldu.


Beş yıldır Bank Asya'da mücadele eden takımlarının Süper Lig'e çıkmasını isteyen taraftarlar, 'Samsun uyma takımına sahip çık', 'Sahip çıkmayan siyasetçiler yazıklar olsun Samsunspor'a' sloganları eşliğinde yürüyüş yaptı. Katılımın yüksek olduğu yürüyüşte taraftarlar takımı Süper Lig'de görmek istediklerini belirttiler.


Samsunspor Taraftarlar Derneği adına bir konuşma yapan Burak Gülek, ''Beşinci yıla giren bu hasretin atık son bulmasını, Samsunsporumuzun evine yani Süper Lig'e dönmesini istiyoruz.'' dedi.


Samsunspor'un kaybedecek bir zamanı olmadığını belirten Gülek, Samsun'u yönetenlerin bunca zamandan beri somut destekler verilmiyor ise artık Samsunspor'u yönetelere dur demenin zamanı geldiğini ifade etti.


Ayrıca olumsuz gidişi taraftarların üzerine atan bir yönetimin var olduğunu, taraftarların birbirine düşürülmek istendiğini vurgulayan Gülek, ''Yapılacak kongrede Samsunspor kulüp başkanlığını Galip Öztürk'ün almasını istiyoruz.'' şeklinde açıklamada bulundu. Basın açıklamasının ardından taraftarlar olaysız bir şekilde dağıldı.Haber Yayın Tarihi: 09.07.2010 11:48 Kaynak: CHACumhurbaşkanı Erdoğan'dan faiz indirimi müjdesi: Daha da inecek Boşanma kararı alan Meltem Miraloğlu 80 yaşındaki eşine "Beni seviyor musun?" sorusunu sordu Nazilli'de eğlence merkezinde çalışan yabancı uyruklu 8 kadın hasta çıktı