Korkunç Uçak Kazasından 4 Gün Sonra Bu halde Bulundu! - Son Dakika

Korkunç Uçak Kazasından 4 Gün Sonra Bu halde Bulundu!

Brezilya ormanındaki uçak kazasından tam 4 gün sonra, yardımcı pilot, mucizevi bir şekilde bir dere kenarında hareketsiz halde yatarken bulundu.

1
Brezilya'da Porto Nacional'den havalanan uçak, Alta Floresta'ya gitmeye çalışırken, yeryüzünün en vahşi ormanı olarak bilinen bölgeye düştü. Mata Grosso eyaletinde uçağın düştüğünü görenler, hızla olay yerine gitti.
2
Alev alev yanan uçakta pilotun izine bir türlü ulaşamayan kurtarma ekibi, ormanda arama çalışmalarına başladı. 27 yaşındaki pilotu bulabilmek için seferber olan onca kişi önce bağırıyor, ardından sessizliğe bürünerek pilot Maicon Esteves'in ses vermesini bekliyordu. Nefes nefese geçen kurtarma çalışmalarının sonunda Maicon, bir dere kenarında hareketsiz halde yatarken bulundu.
3
Uçak yeryüzünün en vahşi ormanına düştü. Brezilya'daki ormana uçağın çakıldığı tarihte, takvimler 3 Kasım'ı gösteriyordu.
4
Uçak Porto Nacional'den havalanmıştı.Rotası ise, uzun bir uçuşla varacağı Alta Floresta'ydı.
5
Batıdaki Mata Grosso eyaletinde uçağın düştüğünü görenler, hemen olay yerine koştu.
6
Neiva EMB-201 model sarı uçağın enkazını ağaçlar arasında buldular. Yanmış uçakta 27 yaşındaki pilot Pilot Maicon Esteves yoktu.
7
Kaza polise haber verildi, arama kurtarma ekipleri harekete geçti.
8
İtfaiye ve polislerin de aralarında bulunduğu ekipler, vahşi ormanın içini taramaya başladı.
9
Dört günün sonunda pilot bir dere kenarında hareketsiz ve yerde yatarken bulundu. Ağır yaralıydı ve enkazla arasındaki mesafe 25 kilometreydi. Mucizevi bir şekilde kazadan sağ kurtulan pilotun kollarında, boynunda ve yüzünde birinci ve ikinci derecede yanıklar var.

10
Zirai ilaçlama uçağını kullanan pilot, ambulansla hastaneye taşındı. Pilot GPS cihazını kullanarak yürüdüğünü ve mecali kalmayınca dere kenarına uzandığını söyledi. Globo televizyonuna konuşan çiftçi Leonisio Lemos, pilotu ararken orman içinde sesler çıkarıp bağırdıklarını, ardından sessizlik sağlayıp beklediklerini anlattı.

YORUMLAR (3)
  • 19 yaş: Şuna bak be burada ki bir kadın olsa ne üzülürdünüz ama bir erkek olduğu için ağzınıza geleni yazıyorsunuz Unutmayın ki sizde erkeksiniz.Buna benzer bir olay başınıza gelir size benzer kişilerde bu yorumlarda yaptığınız gibi dalga geçer sizinle Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • zomozonga: ozaman neymiş.... dünyanın en vahşi ormanı değilmiş ;) dünyanın en vahşi ormanı diye haber yapıosunuz ama adam 4 gün sonra o ormandan sağ çıkıyo . pehhhhh. sen gel bizim karadeniz ormanlarınada vahşiliği görrrrrr. hırrrrrrrr :) Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır

Diğer Galeriler

Kıvrak danslarıyla hayran bırakan fenomen gelin adayı Solmaz'ın son hali, takipçilerini hayal kırıklığına uğrattı Depp gözünü kararttı! Eşiyle yasak aşk yaşayan Musk'ı cinsel organını kesmekle tehdit etti Güzel tenisçi Eden Silva, ateşli paylaşımlarıyla modellik ajanslarını peşine taktı Ünlü oyuncu Demi Moore'dan bomba etkisi yaratacak proje! Cinsel ilişki dersleri verecek Eliyle balık tutan kadın neye uğradığını şaşırdı! Balığın içinden küçük balık çıktı