Muhterem Nur Baba Şarkılar Albümüne Ateş Püskürdü! - Son Dakika

Muhterem Nur Baba Şarkılar Albümüne Ateş Püskürdü!

11.07.2013 09:43

'Ölümüzü dirimizi sömürdüler'

1
Müslüm Gürses'in şarkılarından oluşacak ‘Baba Şarkılar' albümüne sanatçının eşi Muhterem Nur'dan sert çıkış.
2
Eşinin üzerinden reklam yapıldığı için albüme karşı çıktığını söyleyen Nur itirazını şöyle dile getirdi; “Eflatun Müzik ile anlaşmamız vardı ve bir albüm yapılacaktı. Hastaneden çıktıktan sonra bu albümü yapacaktık ama Müslüm Bey hastaneden çıkamadı...'
3
"Onun daha önce okumuş olduğu şarkılardan dört beş tane şarkı koyarak, karışık bir albüm çıkaracaklardı. Bunu kabul ettim ve karşılığında 50 bin lira aldım. Albüm bitmek üzereydi bana geldiler onay aldılar çıkış için. İmza istediler. Bizim olmayan albümün bizimmiş gibi tanıtımı yapılıyor..."
4
"Bu albümden ne gelirim var ne sahibiyim. Bizimle alakası yok. Eşimin ölümünü bazı kişiler reklam aracı olarak ufacık da bir şey yapsalar Müslüm Gürses oluyor. Onun ismini kullanıyorlar. Bunalıma girdim. Bu firma hakkında dava açacağım.”
5
Muhterem Nur ayrıca bir gazetenin albüm haberini yaparken attığı ‘Baba'yı 15 Temmuz'da diriltecekler' başlığını ise “Siz Allah mısınız ki dirilteceksiniz Baba'yı? Onlar Müslüm Gürses'i diriltemezler ama ben yapacağım hareketlerle onları öldürürüm. Adını kullanarak onunla oyuncak gibi oynuyorlar. Eğer böyle olacaksa ben dava açarım. Ölümüzü dirimizi sömürdüler” sözleriyle tepki gösterdi.
6
İşte albümde yer alan sanatçılar: Kenan Doğulu
7
Sezen Aksu
8
Ajda Pekkan
9
Hülya Avşar

10
Şevval Sam
11
Zara
12
Funda Arar
13
Yıldız Tilbe
14
Oktay Kaynarca
15
Hakan Altun
16
Kubat

17
Semih Saygıner
18
Hakan Aysev
19
Yeşim Salkım
20
Mine Koşan

Son Dakika Muhterem Nur Baba Şarkılar Albümüne Ateş Püskürdü! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Önce babasını sonra annesini kaybetti! Virüsle boğuşan İkbal Gürpınar, anlattıklarıyla tüyler ürpertti Yıllar güzelliğine güzellik kattı! İşte cinsel içerikli film yıldızı Arzu Okay'ın son hali Önce market şimdi de tavuk dükkanı! Polis, o kadını yine mastürbasyon yaparken yakaladı 51 yıl önce bu evden çıktı! Şimdi tüm dünyayı vuran virüse çare ondan bekleniyor Futbol dünyasının el üstünde tuttuğu güzel spiker Diletta Leotta'yı meslektaşı yerden yere vurdu