Son Dakika Haberleri: Tuhaf Taksi'nin Büyük Sırrı!

Tuhaf Taksi'nin Büyük Sırrı!

7 yıl önce

Yaz sezonunda prime time kuşağındaki diziler, yerlerini yarışmalara bıraktı.

1
Yaz sezonunda prime time kuşağındaki diziler, yerlerini yarışmalara bıraktı. Bunun en büyük sebebi, ekonomik zorunluluk.
2
Televizyonlarda yüksek bütçeli işlerle yüksek reyting almaktan çok daha önemlidir, çok düşük bütçeli projelerle de iyi reyting yakalamak.
3
Bunun için öncelikli şey `parlak bir fikirdir... Ama tek başına bu getirmez başarıyı... O projeyi hayata geçirenlerin de `cin gibi olması gerekir...
4
Örneğin `Komedi Dükkanını tv8e yaptığı dönemden bu yana imza attığı projeleri yakından takip ettiğim Fırat Parlak, düşük bütçeli işlerle çalıştığı kanallara iyi reyting getiren bir yapımcı tv8den TRT 1e, Star TVden sahneye transfer olan `Komedi Dükkanına Tolga Çevik kadar olmasa bile ciddi katkısı oldu.
5
Bölüm maliyeti 45 bin lira olan ‘Şanslı Masa' Kanal D'de 100 bölüm yayınlandı, hepsi de kanala iyi reyting kazandırdı.
6
Kanal D'ye ‘Şebeke' adlı bir şaka programı çekti, onun da her bölümü olay oldu.
7
Fırat Parlak ve ekibi şimdi de Kanal D'ye “Tuhaf Taksi” adlı bir yarışma programı yapıyor.
8
Daha önce Güven Kıraç ve İlhan Mansız'la denenen, ama başarılı olmayan yarışma, yayınlandığı geceler Kanal D'yi sırtlamaya başladı.

9
‘Tuhaf Taksi'nin Kanal D'ye bölüm maliyeti ne kadar biliyor musunuz? 35 bin lira...
10
Orta karar bir dizinin kanala bölüm başı maliyeti ise 400 bin lira...
11
12
13
14Haber Yayın Tarihi: 13.07.2013 08:38 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!