Son Dakika Haberleri: Hastanenin Yazılım Değişti, Uzun Kuyruklar Oluştu

Hastanenin Yazılım Değişti, Uzun Kuyruklar Oluştu

7 yıl önce

Muğla Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, veri tabanı sistemi ve yazılım şirketinin değiştirilmesi sebebiyle sıra sistemi geçici olarak durdu.

Hastanenin Yazılım Değişti, Uzun Kuyruklar Oluştu, System.String[]
Muğla Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, veri tabanı sistemi ve yazılım şirketinin değiştirilmesi sebebiyle sıra sistemi geçici olarak durdu. Bu sebeple sabah saatlerinden itibaren hastalar uzun kuyruklar oluşturdu. Başhekim Dr. Fahri Tuna, çalışanların yeni sisteme uyum sıkıntısı yaşadığını, problemin birkaç gün içinde çözüleceğini söyledi.

Başhekim Tuna, sabah saatlerinde sırada bekleyen iki vatandaşın kavga etmesinin ardından basın toplantısı düzenledi. Alo 182 randevu sisteminde arıza bulunmadığını ve kullandıkları sistemin çökmediğini vurgulayan Tuna, "1 Ocak 2012 itibariyle bilgisayar sistemimiz, yazılım ve yazılım şirketimiz değişti. Bunu da Muğla halkına daha hızlı ve daha verimli hizmet sunmak amacıyla yaptık. Bunun için bir yıldır çalışıyoruz. Eğitimler bitti fakat çalışanlarımızın adaptasyon dönemi var. Bu zaman zarfında vatandaşlarımız birtakım sıkıntılar yaşayacaktır, bunların hoş karşılanmasını istiyoruz." dedi.Arjantin'de Açıklıktan Ağlayan Bebeği Emziren Polis, Gözleri Yaşarttı Trump'ın Rahip Brunson Planı Deşifre Oldu: Evanjelikleri Toplamak İçin Kullanıyor

Son Dakika! İçişleri Bakanlığı: 4 Terörist Etkisiz Hale Getirildi