Son Dakika Haberleri: 46'lık, 3 Çocuk Annesi Ünlü Oyuncuyu; Bikinili Gören Şaşıp Kalıyor

46'lık, 3 Çocuk Annesi Ünlü Oyuncuyu; Bikinili Gören Şaşıp Kalıyor

3 yıl önce

50'sine merdiven dayayan ünlü oyuncu 20'li yaşlarından gram farklı olmayan görüntüsüyle şaşırttı.

1
Sanki onun için yıllar hiç gelip geçmedi. Sanki üç tane çocuk dünyaya getirmedi. 46 yaşındaki ünlü oyuncu 20'li yaşlarındakini aratmayan fiziksel görüntüsüyle hem şaşırttı hem de hayranlarından tam not aldı.

2
Güzel oyuncu Jennifer Connelly, kocası Paul Bettany ile birlikte İspanya, Formentera'da tatil yapıyor. Sarı bir bikini giyen Connelly, formda fiziğiyle dikkat çekti. Uzun uzun yüzen Connelly, daha sonra da kumsalda yürüyüş yaptı.

3
Jennifer Connelly, denizin keyfini çıkarırken kocası Bettany de iki çocuğuyla ilgilendi.

4
2003 yılında evlenen Jennifer Connelly ile Paul Bettany, Hollywood'un en mutlu çiftlerinden biri olarak nitelendiriliyor. Bu evlilikten biri kız diğeri erkek iki çocuğu bulunan Jennifer Connelly'nin fotoğrafçı David Dugan ile ilişkisinden de şu an 20 yaşında olan bir erkek çocuğu daha bulunuyor.

5
6
7
8
9
10
11Haber Yayın Tarihi: 19.08.2017 03:59 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!