Son Dakika Haberleri: ABD'de Göğsünü Gösteren Müşterilere Bedava Pizza Kampanyası

ABD'de Göğsünü Gösteren Müşterilere Bedava Pizza Kampanyası

7 yıl önce

Pizza yöneticilerinin aldığı kararla, pizzacıda çalışan personele memelerini gösteren tüm kadın müşterilere, ücretsiz pizza verilmeye başlandı.

1
Illinois Üniversitesi'nde okuyan öğrencilerin Champaign kentindeki uğrak yerlerinden olan Drew's Pizza'nın başlattığı bir kampanya ABD'de büyük ses getirdi.
2
Drew's Pizza yöneticilerinin aldığı kararla, pizzacıda çalışan personele memelerini gösteren tüm kadın müşterilere ücretsiz pizza verilmeye başlandı.
3
İşletme sahibi ise çalışanlarının eskisinden çok daha mutlu olduklarını ve artık işe hiç geç kalmadıklarını belirtti.
4
Hatta kampanya, Drew's Pizza'nın Twitter hesabından atılan "Daha fazla göğüs istiyoruz" tweet'leriyle de hız kazandırılmak istendi.
5
Uygulamanın sosyal medyada yankılanmasının ve internette yükselen tepkilerin ardından pizzacı, Twitter ve Facebook hesaplarını kapatmak zorunda kaldı.
6
Pizzacı ortalık sakinleştikten sonra ise söz konusu tweet'leri silerek sosyal medyaya geri döndü.
7
Ancak her şey Drew's Pizza'nın düşündüğü gibi gitmedi.
8
Gece saatlerinde açık olan pizzacıda çalışan Brice Hartman, bu uygulamanın sadece kendilerini değil diğer müşterileri de eğlendirdiğini söyledi.
9Haber Yayın Tarihi: 17.09.2013 11:13 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bir zamanlar güzelliğiyle mest ediyordu! Prenses Caroline son haliyle şaşırttı Herkes bilmez! Büyükanıt, totemiyle bakın Fener'i nasıl şampiyon yaptı 83'lük İngiliz'in, emeklilik oyunu! Türkiye'de gününü gün ederken ülkesini dolandırdı Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti!