Son Dakika Haberleri: ABD'yi Sarsan 3 Skandal!

ABD'yi Sarsan 3 Skandal!

7 yıl önce

ABD'yi sarsan 3 skandal! Obama ne yapacak?

1
Başbakan Erdoğan-Obama ortak basın toplantısı Obama için çok zor geçti. Çünkü ABD, Obama'yı zorlayan 3 skandalı konuşuyor. Gazeteciler de toplantıda Obama'ya bu konuları sordu. İşte ABD Başkanını Cumhuriyetçilerin hedefi yapan, ABD gündemindeki 3 olay
2
TELEKULAK-


Haftabaşında saygın haber ajanslarından Associated Press'e kayıtlı en az 20 telefon hattının Adalet Bakanlığı'nca dinlendiği ortaya çıktı. Adalet Bakanı ise geçen yıl CIA'in Yemen'de önlediği El Kaide saldırısı nedeniyle ajansın inceleme altına alındığını söyledi.

3
VERGİ SKANDALI-


Geçen hafta Amerikan İç Gelir İdaresi IRS'in Obama'ya muhalefet eden muhalif gruplara 2010'da kasıtlı olarak vergi ayrımcılığı yaptığı ortaya çıktı. IRS'in özür dilemesi yetmedi, kurumun şefi Obama'nın isteğiyle istifa etti.

4
BİNGAZİ'DE NELER OLDU?


Cumhuriyetçiler, Obama'yı Bingazi'de büyükelçi ve 4 Amerikalının öldürüldüğü olayda yavaş davranmakla suçladı. Yönetim ise CIA, FBI ve Dışişleri arasındaki yazışmaları açıkladı. Yazışmalarda ise kurumlararası anlaşmazlıklar ortaya çıktı.

5
6
7
8
9Haber Yayın Tarihi: 16.05.2013 10:21 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Çorum'da ürküten keşif! Yol çalışmasında 2 bin yıllık insan iskeleti bulundu Türkan Şoray'ın kızı Yağmur Ünal'a bakın! Güzelliğiyle annesini aratmıyor Kim Milyoner Olmak İster'e damga vuran an! Eniştesine güvendi, kaybetti Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında!