Ali Babacan'ın 3. Çocuk Heyecanı - Son Dakika

Ali Babacan'ın 3. Çocuk Heyecanı

04.10.2010 16:14

1
Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Ali Babacan'ın eşi Zeynep Babacan bebek bekliyor.
2
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 'En az üç çocuk doğurun' çağrısının yankıları devam ederken, 27 kişilik Bakanlar Kurulu'nun çocuk ortalaması 2,64'den hafif de olsa yukarıya doğru hareketleniyor.
3
İki ay öncesinde Adalet Bakanı Sadullah Ergin'in bir çocuğu dünyaya geldi. 10 güne kadar da Ekonomiden Sorumlu Devlet Bakanı Babacan'ın bir çocuğu olacak. Böylece Başbakan Erdoğan dahil kabinedeki 27 ismin toplam çocuk sayısı 74'e ulaşacak.

4
Kadınların en üst seviyede temsil eden iki bakanın çocuk sayısı 'Çocuk mu kariyer mi?' sorusunu da akla getiriyor. 9 Ocak 2010 tarihinde Esra Kara ile dünya evine giren Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'in ise çocuğu bulunmuyor
5
6
7
8
Kabine'nin iki bayan üyesi ise 1 çocuk sahibi. Devlet Bakanı Selma Aliye Kavaf ile Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu'nun birer çocuğu bulunuyor.
9
10

Son Dakika Ali Babacan'ın 3. Çocuk Heyecanı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Denizde idam ettirilen Şeyhülislam'ın mezarı şaşkına çevirdi! Yarısı binanın altında diğer yarısı dışarda "Oy Didem" diyerek hayatımıza giren Azeri kızı, estetiği abarttı! Ancak sesinden tanıyabiliyoruz Türkiye'nin günlerce konuştuğu operasyonda eli parçalanan gazi polisten 6 yıl sonra ilk atış Playboy güzeli Paris Hilton kaset skandalıyla ilgili ilk kez konuştu: Hayatımın bittiğini düşündüm Amerika'da polis insan avına çıktı! George Floyd davası öncesi 16 yaşındaki siyahi kız polisin kurşunlarına hedef oldu