Son Dakika Haberleri: Makyaj ve Photoshopla Kendini Korkunç Hale Getiren İranlı Kadının, Eski Haline Bakın

Makyaj ve Photoshopla Kendini Korkunç Hale Getiren İranlı Kadının, Eski Haline Bakın

7 ay önce

Angelina Jolie'ye benzemek için ameliyat olduğu iddia edilen, hem Photoshop hem de makyajla kendini korkunç hale getiren İranlı genç kadının estetiksiz hali şaşırttı.

1
Sahar Tabar, Angeline Jolie'ye olan hayranlığı yüzünden türlü estetik operasyonlar geçirdi, sonrasında Photoshop ve makyajla kendine korkunç bir görüntü kazandırdı.
2
Genç kadın, Instagramda paylaştığı sıra dışı fotoğraflarla fenomene dönüşmüştü. Ayrıca Tabar, ünlendikten sonra gerçekten burnunu yaptırdığını ve dudaklarına dolgu yaptırdığını da ekledi.
3
Tabar, kendisini düşürdüğü bu hallere bir anlam veremeyen takipçilerine, ''kendimi ifade etme biçimi, bir tür sanat!'' şeklinde yanıt verdi.
4
Seher Tabar, son paylaşımlarından birinde takipçilerine, ''Kim benim için dua edecek?'' diyerek boynunu kırdığı için hastanede yattığını ve iyileşmesi için dua istediğini söyledi.
5
6
7
8
9
10
11Haber Yayın Tarihi: 02.02.2019 08:10 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kimseyi umursamadılar! Dua Lipa, yeni aşkı Anwar Hadid'le dudak dudağa görüntülendi Dünyaca ünlü tasarımcı Kimberley Garner, bikinili pozlarıyla kendine hayran bıraktı! İngiltere'nin parti müdavimleri yine eğlenceye doyamadı! Alkolün dozu kaçınca ortalık karıştı Yalnızca bir avucu bile istenmeyen kilolara savaş açıyor, yorgunluğu def ediyor! Antarktika kıtasının fotoğrafını çekene 100 bin lira!