Makyaj ve Photoshopla Kendini Korkunç Hale Getiren İranlı Kadının, Eski Haline Bakın - Son Dakika

Makyaj ve Photoshopla Kendini Korkunç Hale Getiren İranlı Kadının, Eski Haline Bakın

Angelina Jolie'ye benzemek için ameliyat olduğu iddia edilen, hem Photoshop hem de makyajla kendini korkunç hale getiren İranlı genç kadının estetiksiz hali şaşırttı.

1
Sahar Tabar, Angeline Jolie'ye olan hayranlığı yüzünden türlü estetik operasyonlar geçirdi, sonrasında Photoshop ve makyajla kendine korkunç bir görüntü kazandırdı.
2
Genç kadın, Instagramda paylaştığı sıra dışı fotoğraflarla fenomene dönüşmüştü. Ayrıca Tabar, ünlendikten sonra gerçekten burnunu yaptırdığını ve dudaklarına dolgu yaptırdığını da ekledi.
3
Tabar, kendisini düşürdüğü bu hallere bir anlam veremeyen takipçilerine, ''kendimi ifade etme biçimi, bir tür sanat!'' şeklinde yanıt verdi.
4
Seher Tabar, son paylaşımlarından birinde takipçilerine, ''Kim benim için dua edecek?'' diyerek boynunu kırdığı için hastanede yattığını ve iyileşmesi için dua istediğini söyledi.
5
6
7
8
9
10
11

YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Eşiyle çıplak şekilde yaptığı antrenmanı paylaşan dövüşçü Paige VanZant kariyerinde yeni sayfa açıyor Bildiklerinizi unutun! Ülkelerin birbirinden ilginç namlarını duyunca çok şaşıracaksınız 36 yaşındaki kadın, güzelleşmek için regl kanını yüzüne sürüyor Tottenham oyuncusu Dele Alli, sezonun stresini tatilde sevgilisini öpücüklere boğarak attı İzlemek için 10 milyon yıllık tepeye koştular! Perseid meteor yağmuru nefes kesti