Güzel Yıldız Devlet Memurluğundan İstifa Etti, Televizyonu Seçti - Son Dakika

Güzel Yıldız Devlet Memurluğundan İstifa Etti, Televizyonu Seçti

20.11.2018 16:34

Aşk Adası adlı televizyon programıyla şöhreti yakalayan Zara McDermott, çalıştığı devlet memurluğundan istifa ettiğini açıkladı.

1
İşte Zara McDermott'un açıklamarı ve istifa nedeni...
2
İngiliz televizyonlarının severek takip edilen programı Aşk Adası ile ünlenen Zara McDermott, televizyonda olmayı baya sevdi.
3
Programa dahil olduğunda devlet memuru olan ve hayatını bu işle sürdüren McDermott, gördüğü yoğun ilginin ardından memurluk görevinden istifa ettiğini duyurdu.
4
Adam Collard ile mutlu bir birlikteliği olan genç yıldız politikada en çok David Cameron'u beğendiğini de sözlerine ilave etti.
5
BBC'de bir programa katılan McDermott, Brexit ve Avrupa Birliği hakkındaki düşüncelerini açıkladı.
6
İngiltere'nin eski bakanı Amber Rudd ile çalıştığını aktaran McDermott, Rudd ile ilgili olarak "Başbakan görevi için güçlü bir adaydı." ifadelerini kullandı.
7
İngiltere Başbakanı Therasa May hakkında da yorum yapan genç güzel; "Elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor..." dedi.
8
Instagram'da 1 milyonu aşkın takipçisi olan Zara McDermott'un sosyal medya hesabından yaptığı bazı paylaşımlar...
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Son Dakika Güzel Yıldız Devlet Memurluğundan İstifa Etti, Televizyonu Seçti - Son Dakika


YORUMLAR (2)
  • varanbir: ulan etraf dolu boyle kadınlarla hangisine bakabılıyosunuzz uckagıtcılar klavyecıler korkaklar Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • cobra: BENCE KOLAY PARA KAZANMA YOLUNU SEÇMİŞ SOSYAL MEDYA SAYESİNDE SOYUN MAL BEYANINDA BULUN GELSİN PARALAR Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır

Diğer Galeriler

Bal kabağı ile spor yapan fenomenin iç çamaşırı koptu "1915 Çanakkale Köprüsü"nün yüksekliği 300 metrelik Eyfel Kulesi'ni geçti Bircan sonunu hesap edemedi! Sadakatsiz'in Derin'ine yaptığı "Tokatlayacağım" yorumu ortalığı karıştırdı Yıldız Savaşları'nın Darth Vader'ı David Prowse hayatını kaybetti Cinsel içerikli videolarını satan genç modelin para kazanma planı mide bulandırdı