Son Dakika Haberleri: Güzel Yıldız Devlet Memurluğundan İstifa Etti, Televizyonu Seçti

Güzel Yıldız Devlet Memurluğundan İstifa Etti, Televizyonu Seçti

24 gün önce

Aşk Adası adlı televizyon programıyla şöhreti yakalayan Zara McDermott, çalıştığı devlet memurluğundan istifa ettiğini açıkladı.

1
İngiliz televizyonlarının severek takip edilen programı Aşk Adası ile ünlenen Zara McDermott, televizyonda olmayı baya sevdi.
2
Programa dahil olduğunda devlet memuru olan ve hayatını bu işle sürdüren McDermott, gördüğü yoğun ilginin ardından memurluk görevinden istifa ettiğini duyurdu.
3
Adam Collard ile mutlu bir birlikteliği olan genç yıldız politikada en çok David Cameron'u beğendiğini de sözlerine ilave etti.
4
BBC'de bir programa katılan McDermott, Brexit ve Avrupa Birliği hakkındaki düşüncelerini açıkladı.
5
İngiltere'nin eski bakanı Amber Rudd ile çalıştığını aktaran McDermott, Rudd ile ilgili olarak "Başbakan görevi için güçlü bir adaydı." ifadelerini kullandı.
6
İngiltere Başbakanı Therasa May hakkında da yorum yapan genç güzel; "Elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor..." dedi.
7
Instagram'da 1 milyonu aşkın takipçisi olan Zara McDermott'un sosyal medya hesabından yaptığı bazı paylaşımlar...
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Muhafız'ın Ölümsüz Mazhar'ı Bakın Kim Çıktı! Netflix'in İlk Orjinal Türk Dizisi Muhafız'ın Başrolünde Bakın Kimler Oynuyor Dünyanın En İri Kalçasına Sahip Olmak İçin Ameliyat Olmaya Doymuyor! Milyarder Ailelerin Çocukları 5 gün 5 Gece Süren Düğünle Evlendi! Bedeli: 100 Milyon Dolar Akrabalıklarıyla Şaşırtan Ünlüler