Son Dakika Haberleri: Instagram'ın Yeni Fenomeni: İskelet Skellie

Instagram'ın Yeni Fenomeni: İskelet Skellie

4 yıl önce

1
Instagram özellikle de selfie çılgınlığında son nokta! Bir iskelet fotoğraf paylaşım sitesi Instagram'ın yeni fenomeni oldu.
2
Üç ay içinde fenomen haline gelen Skellie, paylaştığı fotoğraflar ile takipçilerini güldürürken düşündürüyor. Onun selfie anlayışı hepimizinkinden çok farklı. Çünkü; o bir iskelet!
3
İş arkadaşları arasında tamamen şaka amacıyla açılan Instagram profili, kısa sürede çok fazla insanın ilgi odağı oldu. Sosyal Medya Uzmanı Dana Herlihey ve onun arkadaş çevresiyle birbirlerine atıfta bulunup eğlendikleri Skellie, Instagram'daki ilk paylaşımını Ekim 2014'de yapmıştı. Elindeki karton bardakla verdiği pozdan sonra birbirinden ilginç paylaşımlarına devam eden bayan iskelet, şu sıralar en komik Instagram hesaplarından biri.
4
O bir yaşayan ölü; ama kelimenin diğer anlamıyla da insan! Canlı cenaze Skellie, paylaşımlarında sporda, gitar çalarken, yürüyüşte, işte, yemek yerken ve daha bir sürü selfie yayınlıyor. Skellie, tam anlamıyla ölse bile yapamayanlardan!
5
Hanım kızımız gününe meyve yiyerek başlıyor.
6
Elma, olmazsa olmazlarından! Köpüklü banyo sonrasında -her kadında olduğu gibi- en yakın arkadaşları ayna ve diğer kozmetik ürünleriyle baş başa kalmayı tercih eden Skellie, fotoğrafını paylaşmayı da ihmal etmiyor.
7
İş yerinde Skellie derken;
8
… öğle yemeği molasında sushi yerken yakalıyoruz onu! Elma ve kahve dışında Sushi de bu kızın olmazsa olmazlarından.
9
İşten sonra spora…
10
Spordan sonra evde keyif yapmaca.
11
Evde kesmeyen eğlence, partide devam edince sonrası bilindik hikaye: İyi geceler Skellie!
12
Bu kız tam bir çılgın!
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Microsoft'un Kurucularından Paul Allen'ın Gizem Dolu Başarı Öyküsü Gören Köşe Bucak Kaçıyor! Peşinize Düşerse Yandınız Bakanlık Listeyi Yayınladı: Bu Ürünleri Sakın Almayın! Prens Harry'nin, Hamile Eşine Hediye Edilen Devasa Bukete Tepkisi Şoke Etti Sürekli Üşüyenler Dikkat! Tek Nedeni Soğuk Hava Olmayabilir