Son Dakika Haberleri: Instagram'ın Yeni Fenomeni: İskelet Skellie

Instagram'ın Yeni Fenomeni: İskelet Skellie

5 yıl önce

1
Instagram özellikle de selfie çılgınlığında son nokta! Bir iskelet fotoğraf paylaşım sitesi Instagram'ın yeni fenomeni oldu.

2
Üç ay içinde fenomen haline gelen Skellie, paylaştığı fotoğraflar ile takipçilerini güldürürken düşündürüyor. Onun selfie anlayışı hepimizinkinden çok farklı. Çünkü; o bir iskelet!

3
İş arkadaşları arasında tamamen şaka amacıyla açılan Instagram profili, kısa sürede çok fazla insanın ilgi odağı oldu. Sosyal Medya Uzmanı Dana Herlihey ve onun arkadaş çevresiyle birbirlerine atıfta bulunup eğlendikleri Skellie, Instagram'daki ilk paylaşımını Ekim 2014'de yapmıştı. Elindeki karton bardakla verdiği pozdan sonra birbirinden ilginç paylaşımlarına devam eden bayan iskelet, şu sıralar en komik Instagram hesaplarından biri.

4
O bir yaşayan ölü; ama kelimenin diğer anlamıyla da insan! Canlı cenaze Skellie, paylaşımlarında sporda, gitar çalarken, yürüyüşte, işte, yemek yerken ve daha bir sürü selfie yayınlıyor. Skellie, tam anlamıyla ölse bile yapamayanlardan!

5
Hanım kızımız gününe meyve yiyerek başlıyor.

6
Elma, olmazsa olmazlarından! Köpüklü banyo sonrasında -her kadında olduğu gibi- en yakın arkadaşları ayna ve diğer kozmetik ürünleriyle baş başa kalmayı tercih eden Skellie, fotoğrafını paylaşmayı da ihmal etmiyor.

7
İş yerinde Skellie derken;

8
… öğle yemeği molasında sushi yerken yakalıyoruz onu! Elma ve kahve dışında Sushi de bu kızın olmazsa olmazlarından.

9
İşten sonra spora…

10
Spordan sonra evde keyif yapmaca.

11
Evde kesmeyen eğlence, partide devam edince sonrası bilindik hikaye: İyi geceler Skellie!

12
Bu kız tam bir çılgın!

13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33Haber Yayın Tarihi: 14.01.2015 02:04 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Trump'ın güzeller güzeli kızı Ivanka Trump'ın estetiksiz hali görenleri şoke etti! Yürek burkan tablo! Kanserden kaybettiği nişanlısının cenazesiyle evlendi! Oryantal Asena yeni stiliyle şoke etti! Bambaşka biri oldu Sadece 26 bin lirayla iş hayatına atıldı, şimdi altın kaplama yatı var! Arka Sokaklar'ın Komiser Murat'ıydı! Şimdi bambaşka bir hayatı var