Instagram'ın Yeni Fenomeni: İskelet Skellie - Son Dakika

Instagram'ın Yeni Fenomeni: İskelet Skellie

14.01.2015 14:04

1
Instagram özellikle de selfie çılgınlığında son nokta! Bir iskelet fotoğraf paylaşım sitesi Instagram'ın yeni fenomeni oldu.

2
Üç ay içinde fenomen haline gelen Skellie, paylaştığı fotoğraflar ile takipçilerini güldürürken düşündürüyor. Onun selfie anlayışı hepimizinkinden çok farklı. Çünkü; o bir iskelet!

3
İş arkadaşları arasında tamamen şaka amacıyla açılan Instagram profili, kısa sürede çok fazla insanın ilgi odağı oldu. Sosyal Medya Uzmanı Dana Herlihey ve onun arkadaş çevresiyle birbirlerine atıfta bulunup eğlendikleri Skellie, Instagram'daki ilk paylaşımını Ekim 2014'de yapmıştı. Elindeki karton bardakla verdiği pozdan sonra birbirinden ilginç paylaşımlarına devam eden bayan iskelet, şu sıralar en komik Instagram hesaplarından biri.

4
O bir yaşayan ölü; ama kelimenin diğer anlamıyla da insan! Canlı cenaze Skellie, paylaşımlarında sporda, gitar çalarken, yürüyüşte, işte, yemek yerken ve daha bir sürü selfie yayınlıyor. Skellie, tam anlamıyla ölse bile yapamayanlardan!

5
Hanım kızımız gününe meyve yiyerek başlıyor.

6
Elma, olmazsa olmazlarından! Köpüklü banyo sonrasında -her kadında olduğu gibi- en yakın arkadaşları ayna ve diğer kozmetik ürünleriyle baş başa kalmayı tercih eden Skellie, fotoğrafını paylaşmayı da ihmal etmiyor.

7
İş yerinde Skellie derken;

8
… öğle yemeği molasında sushi yerken yakalıyoruz onu! Elma ve kahve dışında Sushi de bu kızın olmazsa olmazlarından.

9
İşten sonra spora…

10
Spordan sonra evde keyif yapmaca.

11
Evde kesmeyen eğlence, partide devam edince sonrası bilindik hikaye: İyi geceler Skellie!

12
Bu kız tam bir çılgın!

13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33

Son Dakika Instagram'ın Yeni Fenomeni: İskelet Skellie - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden