Son Dakika Haberleri: Instagram Pozlarıyla Şöhret Olan Güzel: Olya Abramovich

Instagram Pozlarıyla Şöhret Olan Güzel: Olya Abramovich

3 yıl önce

1
Son birkaç yıldır elinde cep telefonu aynaya bakarak kendi fotoğrafını çeken gençleri her yerde görmeye alışmışsınızdır. Belki hepsi aynı şeyi yapıyor ama aralarından bazıları bu sayede şöhrete ve bir miktar da servete kavuşuyor. Olya Abramovich de işte bunlardan biri. Üstelik o yaptığı paylaşımlarla olay yaratıp bu sayede adını daha geniş kitlelere de duyurdu.
2
Moskovalı Olya Abramovich, Instagram fotoğrafları sayesinde adını herkese duyurdu. Sonra da modellik yapmaya başladı.
3
Ama bu arada paylaştığı pozları aşırı şekilde kışkırtıcı bulundu. Böylece Abramovich, Instagram'ın en çok tartışılan ünlülerinden biri haline geldi.
4
Olya Abramovich, kendisine yöneltilen tüm eleştirilere Facebook sayfasından yanıt verdi.
5
Genç kız "Eğer benden rahatsız oluyorsanız, arkadaş listenizden silin, takip etmeyi bırakın. Hepimizin gurur duymamız gereken bedenleri var. Eğer size daha önce görmediğiniz bir şey gösteriyorsam bu utanç verici bir durum değil. Bu sanatsal bir özgürlük" diye yanıt verdi.
6
Olya Abramovich, bu tepkisiyle takipçilerini de artırdı. Onunla ilgili net olarak bilinmeyen kendisinin de "söylenti" olarak kalmasını istediği bir şey daha var.
7
Soyadından ötürü herkes onu ünlü milyarder Roman Abramovich'in akrabası sanıyor. Genç kız ise bu iddiaları ne doğruluyor ne de yalanlıyor.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29


Haber Yayın Tarihi: 07.10.2016 08:50 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Hollandalı kadın futbolcu Anouk Hoogendijk, güzelliğiyle nefes kesiyor! Güzelliğiyle bir döneme damga vuran Marilyn Monroe'nun cesediyle ilgili şoke eden gerçek, yıllar sonra ortaya çıktı! Kadın dizisinin yıldızı Özge Özpirinçci, kendisini bikinili görüntüleyen magazincilere ters köşe yaptı! Üniversite sınav sonuçları açıklanan binlerce öğrenci, kendilerini sokaklara attı! Eğlencenin dozu fena kaçtı Fırtınadan korunmak için sığındığı konteynerde, ölümle burun buruna geldi!