Sefirin Kızı'nın Elvan'ı Instagram pozlarıyla takipçilerini büyülüyor - Son Dakika

Sefirin Kızı'nın Elvan'ı Instagram pozlarıyla takipçilerini büyülüyor

19.12.2019 16:10

İlk bölümüyle büyük beğeni toplayan Sefirin Kızı dizisinde 'Elvan' karakterine hayat veren genç oyuncu Hivda Zizan Alp, Instagram pozlarıyla takipçilerini büyülüyor.

1
Başrollerinde Neslihan Atagül ve Engin Akyürek'in yer aldığı Sefirin Kızı dizisi, ilk bölümüyle sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girmeyi başardı.
2
Nare ve Sancar'ın destansı aşkını konu alan dizi, güçlü oyuncu kadrosuyla da seyirciden tam not aldı.
3
Dizide, 'Elvan' karakterine hayat veren genç oyuncu Hivda Zizan Alp de enerjik tavırları ve doğal güzelliğiyle tüm dikkatleri üzerine topladı.
4
Alp, 'Yeşil Deniz' dizisinde rol aldığı dönem, ücretini alamadığı için film şirketine dava açarak adından söz ettirmişti.

5
Yeşil Deniz ve Fi gibi dizilerde de rol almış olan Alp'in son projesi, Star ekranlarının iddialı projesi 'Sefirin Kızı' oldu.
6
7
8
9
10
11
Alp, ayrıca 2015 yılında Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nü bitirdi.
12
13
1993 doğumlu çiçeği burnundan oyuncunun, keman ve çello çaldığını da söylemeden geçmeyelim.
14
Sosyal medyada epey aktif olan genç oyuncu, Instagram'daki pozlarıyla dizideki görüntüsünden oldukça uzak bir profil çiziyor.
15
16
17
18
19
20
Cesur pozlarıyla da dikkat çeken genç oyuncu, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzik-Keman Bölümü'nden mezun.

Son Dakika Sefirin Kızı'nın Elvan'ı Instagram pozlarıyla takipçilerini büyülüyor - Son Dakika

YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı