'Sihirli Annem' Dizisinin Çocuk Oyuncuları Nişantaşı'nda Görüntülendi - Son Dakika

'Sihirli Annem' Dizisinin Çocuk Oyuncuları Nişantaşı'nda Görüntülendi

'Sihirli Annem' dizisinde herkesi kendisine hayran bırakan çocuk oyunculara bir de şimdi bakın. Dizide, vefat eden oyuncu Defne Joy Foster'in küçük kızını canlandıran Jennifer Boyner (Toprak), Gizem Güven (Ceren), Zeynep Özkaya (Çilek) önceki akşam Nişantaşı'nda yürürken görüntülendi.

1
2
Abla ve kardeşler olarak ekranda seyirciyle buluşmuş olan Gizem Güven, Zeynep Özkaya ve Jennifer Boyner, dizinin bitmesiyle de birbirinden ayrılmadı.

3
Habercilerin "Yıllardır bu yakınlığı nasıl korudunuz?" sorusuna Gizem Güven, "Biz dizide kardeşi oynuyorduk ama gerçek hayatta da kardeş gibiydik, hiç kopmadık.
4
Şu an bir YouTube projemiz var, orada da beraberiz. Kan bağımız olmasa bile can bağımız var. Umarım bu hep böyle sürer" dedi.
5
Jennifer Boyner (Toprak) - Zeynep Özkaya (Çilek) - Gizem Güven (Ceren)
6
7
Zeynep Özkaya (Çilek)
8
Gizem Güven (Ceren) - Zeynep Özkaya (Çilek)
9
Jennifer Boyner (Toprak) - Gizem Güven (Ceren)

YORUMLAR (1)

Diğer Galeriler

Kıvrak danslarıyla hayran bırakan fenomen gelin adayı Solmaz'ın son hali, takipçilerini hayal kırıklığına uğrattı Depp gözünü kararttı! Eşiyle yasak aşk yaşayan Musk'ı cinsel organını kesmekle tehdit etti Güzel tenisçi Eden Silva, ateşli paylaşımlarıyla modellik ajanslarını peşine taktı Ünlü oyuncu Demi Moore'dan bomba etkisi yaratacak proje! Cinsel ilişki dersleri verecek Eliyle balık tutan kadın neye uğradığını şaşırdı! Balığın içinden küçük balık çıktı