Ünlü kapak kızı Lindsey Pelas Instagram'a sinirlendi! Müstehcen pozlarını ardı ardına paylaştı - Son Dakika

Ünlü kapak kızı Lindsey Pelas Instagram'a sinirlendi! Müstehcen pozlarını ardı ardına paylaştı

03.02.2021 11:24

ABD ve dünyada en çok izlenen dövüş sporlarından olan UFC'nin kapak kızlarından Lindsey Pelas, ülkesinde gündeme gelmeye devam ediyor. Paylaşımı sansüre uğrayan Pelas, müstehcen pozlarıyla Instagram'a savaş açtı.

1
Instagram'da milyonlarca kullanıcı tarafından takip edilen yıldız, son zamanlarda fenomen isimlerin sıklıkla boy gösterdiği bir sitede müstehcen fotoğraflarını paylaşmaya başlamıştı.

2
Topluluk kuralları gereği farklı sitelerde paylaşamadıkları cüretkar pozlarını bu sitede kendilerine aylık ücret karşılığında üye olan kullanıcılara cüretkar pozlarını gönderen isimlerden biri olan Lindsey Pelas, Instagram'a savaş açtı.
3
UFC ringlerinde boy gösterdiğinden beri ününe ün katarak yoluna devam eden kapak güzeli, son olarak müstehcen fotoğraflarını paylaştığı sitenin reklamını Instagram üzerinden yapmaya kalkınca, Facebook bünyesindeki şirket tarafından sansüre uğradı.

4
Instagram'da 8,6 milyon takipçisi bulunan 29 yaşındaki güzel, paylaştığı son fotoğrafın Instagram tarafından 'müstehcen' bulunması ve kurallara uymaması gerekçesiyle yayından kaldırıldı.
5
Instagram'ın kadınlara ayrımcılık yaptığını iddia eden Pelas, kısa süre içinde farklı pozlarını paylaşarak Instagram'a tepki gösterdi.
6
Daha önce İngiltere'den The Sun gazetesine vücudu ile ilgili açıklamalarda bulunan Pelas, B"unlar herkesin hayalini süsleyen göğüsler" ifadelerini kullanırken,göğüs küçültme ameliyatı geçirmeyi düşündüğünü söylemişti.
7
The Sun'a verdiği demeçte toplamda 9.8 kilogram ağırlığındaki göğüslerinin hayatını olumsuz etkilediğini söyleyen isim, sonrasında bu işlemi yaptırmaktan vazgeçmişti.
8
9
10
11
12
13

YORUMLAR (3)
500

Son Dakika Ünlü kapak kızı Lindsey Pelas Instagram'a sinirlendi! Müstehcen pozlarını ardı ardına paylaştı - Son Dakika


Advertisement