Ünlü kapak kızı Lindsey Pelas Instagram'a sinirlendi! Müstehcen pozlarını ardı ardına paylaştı - Son Dakika

Ünlü kapak kızı Lindsey Pelas Instagram'a sinirlendi! Müstehcen pozlarını ardı ardına paylaştı

03.02.2021 11:24

ABD ve dünyada en çok izlenen dövüş sporlarından olan UFC'nin kapak kızlarından Lindsey Pelas, ülkesinde gündeme gelmeye devam ediyor. Paylaşımı sansüre uğrayan Pelas, müstehcen pozlarıyla Instagram'a savaş açtı.

1
Instagram'da milyonlarca kullanıcı tarafından takip edilen yıldız, son zamanlarda fenomen isimlerin sıklıkla boy gösterdiği bir sitede müstehcen fotoğraflarını paylaşmaya başlamıştı.

2
Topluluk kuralları gereği farklı sitelerde paylaşamadıkları cüretkar pozlarını bu sitede kendilerine aylık ücret karşılığında üye olan kullanıcılara cüretkar pozlarını gönderen isimlerden biri olan Lindsey Pelas, Instagram'a savaş açtı.
3
UFC ringlerinde boy gösterdiğinden beri ününe ün katarak yoluna devam eden kapak güzeli, son olarak müstehcen fotoğraflarını paylaştığı sitenin reklamını Instagram üzerinden yapmaya kalkınca, Facebook bünyesindeki şirket tarafından sansüre uğradı.

4
Instagram'da 8,6 milyon takipçisi bulunan 29 yaşındaki güzel, paylaştığı son fotoğrafın Instagram tarafından 'müstehcen' bulunması ve kurallara uymaması gerekçesiyle yayından kaldırıldı.
5
Instagram'ın kadınlara ayrımcılık yaptığını iddia eden Pelas, kısa süre içinde farklı pozlarını paylaşarak Instagram'a tepki gösterdi.
6
Daha önce İngiltere'den The Sun gazetesine vücudu ile ilgili açıklamalarda bulunan Pelas, B"unlar herkesin hayalini süsleyen göğüsler" ifadelerini kullanırken,göğüs küçültme ameliyatı geçirmeyi düşündüğünü söylemişti.
7
The Sun'a verdiği demeçte toplamda 9.8 kilogram ağırlığındaki göğüslerinin hayatını olumsuz etkilediğini söyleyen isim, sonrasında bu işlemi yaptırmaktan vazgeçmişti.
8
9
10
11
12
13

Son Dakika Ünlü kapak kızı Lindsey Pelas Instagram'a sinirlendi! Müstehcen pozlarını ardı ardına paylaştı - Son Dakika


YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

"Çıplaklar Festivali" ölümcül virüse rağmen bu yıl da yapılacak Ronaldo'nun sevgilisi sınırları zorladı! Verdiği çıplak pozlar Avrupa'da gündem oldu Dünyanın en pahalı şehirleri belli oldu! Türkiye'den de bir kent listeye girdi Zor nefes alıp veriyordu! 102 kilo veren gencin son hali inanılmaz Woody Allen'ın evlatlık kızına cinsel istismar iddiaları yeni belgeselle hortladı! İğrenç olay tavan arasında yaşanmış