Yeşilçam yıldızı Ahu Tuğba'nın, ABD'de siyaset okuyan kızının mesleğini duyan şoke oluyor! - Son Dakika

Yeşilçam yıldızı Ahu Tuğba'nın, ABD'de siyaset okuyan kızının mesleğini duyan şoke oluyor!

2 ay önce

Yeşilçam'ın efsane oyuncularından biri olan Ahu Tuğba'nın ABD'de siyaset bölümünde okuyan kızı Anjelik Calvin, seçtiği meslekle herkesi şoke etti.

1
Yeşilçam'ın efsane isimlerindem biri olan Ahu Tuğba'nın biricik kızı Anjelik Calvin, ABD'nin en iyi üniversitelerinden birinde Siyasi Bilimler okudu.
2
Geçtiğimiz yıl Florida'daki Everglades University'nin Siyaset ve İletişim bölümlerini bitiren 27 yaşındaki genç kız, bir şirkette genel müdür olmak yerine kariyerinde bambaşka bir yol çizdi.
3
Florida'daki polis akademisinde eğitim alan Calvin, zorlu dersleri başarıyla tamamladı. Silah, yakın dövüş ve ilkyardım gibi eğitimler alan Calvin, polis akademisinden başarıyla mezun oldu.
4
Özel S.W.A.T. polisi olan Calvin, geçtiğimiz günlerde de Miami'de amiriyle ilk görevine çıktı. Anjelik'in kariyerindeki bu radikal kararını Instagram'da paylaşan Tuğba, kızıyla gurur duyduğunu belrtip dualarının görev aşkı uğruna hayatını tehlikeye atan kızıyla olduğunu dile getirdi.
5
Ama Anjelik'in bir hayali daha var. O da avukat olmak!

Haber Yayın Tarihi: 10.12.2019 08:12 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Cani anneden kan donduran itiraf! 3 çocuğunu ninniler eşliğinde boğarak öldürdü Isırdığını 10 dakikada öldürüyor! Yangın ve selin vurduğu Avustralya'da katil örümcek alarmı Ramo'nun yosun gözlü güzeli Fatoş, Instagram pozlarıyla büyülüyor! 25 saniye sallandı, 601 can aldı! İşte Türkiye'nin yaşadığı en büyük depremler İmdat çağrısına cevap veren bikini modeli polis memuru vurularak öldürüldü

Son Dakika Haberleri