18 Yaşında Baba Oldu - Son Dakika

18 Yaşında Baba Oldu

01.01.2012 02:53
18 Yaşında Baba Oldu, System.String[]

2012 yılının ilk dakikalarında dünyaya gelen Naz bebek, Eskişehir'in ilk bebeği oldu.

2012 yılının ilk dakikalarında dünyaya gelen Naz bebek, Eskişehir'in ilk bebeği oldu. Naz bebeğin 18 yaşındaki babası Anıl Sarı, yeni yılın en büyük hediyesi kızını kucağından indirmedi.

Eskişehir Devlet Hastanesi Çocuk Doğum Bölümü'nde gece 00: 10 sıralarında dünyaya gelen Naz bebek, Eskişehir'in ilk bebeği oldu. Yılın ilk bebeklerinden biri olduğu haberi ilk önce ameliyathane önünde bekleyen 18 yaşındaki teknisyen baba Anıl Sarı'ya verildi. Ameliyathane önünde bekleyen baba Sarı, bebeğin sağlıklı olduğu için çok mutlu olduğunu dile getirdi.

Hastane çalışanlarının ilgi odağı olan Naz bebek, babasının kucağında sakin bir şekilde uykuya daldı. Sezeryan ile doğan Naz bebek, 48 cm boyunda ve 2 kilo 600 gram ağırlığında dünyaya geldi. Anne Buket Sarı'nın yoğun bakımda olduğu ve sağlığının iyi olduğu bildirildi.

Naz bebeğin babası bebeklerinin kendilerine yeni yıl hediyesi olduğunu söyleyip, 18 yaşında baba olmasından dolayı da ayrı bir mutluluk yaşadığını ifade etti. Bebeğini kucağından indirmeyen baba Sarı, "Bebeğimiz 2012 yılının ilk bebeklerinden biri olmasından dolayı çok mutlu olduk. İnşallah Naz bebeğimiz bize yeni yılla beraber şans getirecek." diye konuştu.

18 Yaşında Baba Oldu
18 Yaşında Baba Oldu
18 Yaşında Baba Oldu

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel 18 Yaşında Baba Oldu - Son Dakika


Son Dakika

Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek Galatasaray'ın ilk 11'i belli oldu! Yıldız futbolcu, kadroya geri döndü Kuveyt ve Katar'da Hazreti Muhammed'e saygısızlık yapan Fransa'nın ürünlerine boykot Sağlık Bakanlığı'nın korona raporunda İstanbul ile birlikte alarm veren 3 şehir dikkat çekti Çekya'da Sağlık Bakanı'ndan büyük skandal! Korona kurallarını hiçe saydı, istifası isteniyor TRT'den, Erdoğan'ın konuşması sırasında ekranda çıkan anlamsız harflerle ilgili açıklama Kongrede sahneye çıkan yaşlı kadın Erdoğan'dan ricada bulundu: Damadına benim için sarıl ABD'de bu çocuğu konuşuyor! Karantina arkadaşı olarak insan iskeletini seçti