Son Dakika Haberleri: 18 Yaşında Baba Oldu

18 Yaşında Baba Oldu

7 yıl önce

2012 yılının ilk dakikalarında dünyaya gelen Naz bebek, Eskişehir'in ilk bebeği oldu.

18 Yaşında Baba Oldu, System.String[]
2012 yılının ilk dakikalarında dünyaya gelen Naz bebek, Eskişehir'in ilk bebeği oldu. Naz bebeğin 18 yaşındaki babası Anıl Sarı, yeni yılın en büyük hediyesi kızını kucağından indirmedi.

Eskişehir Devlet Hastanesi Çocuk Doğum Bölümü'nde gece 00: 10 sıralarında dünyaya gelen Naz bebek, Eskişehir'in ilk bebeği oldu. Yılın ilk bebeklerinden biri olduğu haberi ilk önce ameliyathane önünde bekleyen 18 yaşındaki teknisyen baba Anıl Sarı'ya verildi. Ameliyathane önünde bekleyen baba Sarı, bebeğin sağlıklı olduğu için çok mutlu olduğunu dile getirdi.

Hastane çalışanlarının ilgi odağı olan Naz bebek, babasının kucağında sakin bir şekilde uykuya daldı. Sezeryan ile doğan Naz bebek, 48 cm boyunda ve 2 kilo 600 gram ağırlığında dünyaya geldi. Anne Buket Sarı'nın yoğun bakımda olduğu ve sağlığının iyi olduğu bildirildi.

Naz bebeğin babası bebeklerinin kendilerine yeni yıl hediyesi olduğunu söyleyip, 18 yaşında baba olmasından dolayı da ayrı bir mutluluk yaşadığını ifade etti. Bebeğini kucağından indirmeyen baba Sarı, "Bebeğimiz 2012 yılının ilk bebeklerinden biri olmasından dolayı çok mutlu olduk. İnşallah Naz bebeğimiz bize yeni yılla beraber şans getirecek." diye konuştu.Kadın İzleyicinin İtirafı Şaşkına Uğrattı: Kocam, Arkadaşımı 5 Dakikada Hamile Bıraktı Alkollü Servis Sürücüsünü Yakalayan Polis, Onlarca Çocuğun Hayatını Kurtardı

Sosyal Medyada Tanıştığı Kadın, Giresunlu Gencin Hayatını Kararttı