18 Yaşında Baba Oldu - Son Dakika

18 Yaşında Baba Oldu

01.01.2012 02:53
18 Yaşında Baba Oldu

2012 yılının ilk dakikalarında dünyaya gelen Naz bebek, Eskişehir'in ilk bebeği oldu.

2012 yılının ilk dakikalarında dünyaya gelen Naz bebek, Eskişehir'in ilk bebeği oldu. Naz bebeğin 18 yaşındaki babası Anıl Sarı, yeni yılın en büyük hediyesi kızını kucağından indirmedi.

Eskişehir Devlet Hastanesi Çocuk Doğum Bölümü'nde gece 00: 10 sıralarında dünyaya gelen Naz bebek, Eskişehir'in ilk bebeği oldu. Yılın ilk bebeklerinden biri olduğu haberi ilk önce ameliyathane önünde bekleyen 18 yaşındaki teknisyen baba Anıl Sarı'ya verildi. Ameliyathane önünde bekleyen baba Sarı, bebeğin sağlıklı olduğu için çok mutlu olduğunu dile getirdi.

Hastane çalışanlarının ilgi odağı olan Naz bebek, babasının kucağında sakin bir şekilde uykuya daldı. Sezeryan ile doğan Naz bebek, 48 cm boyunda ve 2 kilo 600 gram ağırlığında dünyaya geldi. Anne Buket Sarı'nın yoğun bakımda olduğu ve sağlığının iyi olduğu bildirildi.

Naz bebeğin babası bebeklerinin kendilerine yeni yıl hediyesi olduğunu söyleyip, 18 yaşında baba olmasından dolayı da ayrı bir mutluluk yaşadığını ifade etti. Bebeğini kucağından indirmeyen baba Sarı, "Bebeğimiz 2012 yılının ilk bebeklerinden biri olmasından dolayı çok mutlu olduk. İnşallah Naz bebeğimiz bize yeni yılla beraber şans getirecek." diye konuştu.

18 Yaşında Baba Oldu
18 Yaşında Baba Oldu
18 Yaşında Baba Oldu

Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel 18 Yaşında Baba Oldu - Son Dakika


Son Dakika

Defne Samyeli'den olay olacak sahne kıyafeti! İzleyenleri adeta büyüledi 00:19 Defne Samyeli'den olay olacak sahne kıyafeti! İzleyenleri adeta büyüledi Vedat Demiröz'ün 23:49 Vedat Demiröz'ün "Her evde 2-3" telefon var" sözlerine AK Partili Şamil Tayyar'dan tepki İstifaya çağrılan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, taraftara hak verdi: 7 senedir şampiyonluk bekliyorlar 22:42 İstifaya çağrılan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, taraftara hak verdi: 7 senedir şampiyonluk bekliyorlar
Tüm gözler Kabine toplantısına çevrildi! Ana gündem maddesi 10 büyükelçi ve koronavirüs salgını 21:44 Tüm gözler Kabine toplantısına çevrildi! Ana gündem maddesi 10 büyükelçi ve koronavirüs salgını Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önümüzdeki seçimlerde aday olamayacağı iddiasına AK Parti'den yanıt 21:25 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önümüzdeki seçimlerde aday olamayacağı iddiasına AK Parti'den yanıt Kılıçdaroğlu'na İzmir'de vatandaştan tepki: Bu söylenecek kelime mi? 19:41 Kılıçdaroğlu'na İzmir'de vatandaştan tepki: Bu söylenecek kelime mi?
Bilim dünyası bu keşifle ayağa kalktı! Eğer mumya tahmin edilen gibiyse tarih kitapları yeniden yazılacak 17:57 Bilim dünyası bu keşifle ayağa kalktı! Eğer mumya tahmin edilen gibiyse tarih kitapları yeniden yazılacak Kavgaya Mali'nin kızı da dahil oldu! Ece Ronay'dan Yasmin Erbil'e çok ağır laflar 16:24 Kavgaya Mali'nin kızı da dahil oldu! Ece Ronay'dan Yasmin Erbil'e çok ağır laflar
Advertisement