Güzel futbolcu Sancakay Ilım, Survivor'a günler kala adından söz ettirmeye başladı! On parmağında on marifet - Son Dakika

Güzel futbolcu Sancakay Ilım, Survivor'a günler kala adından söz ettirmeye başladı! On parmağında on marifet

04.01.2021 14:05

Fenomen yarışma programı Survivor 2021'e çok az bir süre kaldı. Yayınlanan son fragmanda Gönüllüler takımında ter dökecek yarışmacılar da belli oldu. Kadroda dikkat çeken isimlerden biri de güzelliği ve yeteneği ile ön plana çıkan futbolcu Sancakay Ilım Morgül. Ilım, sosyal medya paylaşımlarıyla daha şimdiden adından söz ettiriyor.

1
Survivor, TV8 ekranlarında yeni sezonu ile sevenleri karşısına çıkıyor. Acun ılıcalı'nın sunumuyla her yıl heyecanı doruklara çıkarmayı başaran Survivor, 2021 sezonu 9 Ocak'ta yayında olacak.
2
Yarışmaya ise gönüller takımda katılan Sancakay Ilım Morgül şimdiden dikkatleri üzerine çekmiş durumda. On parmağında on marifet olan Sancakay'ın hayatı hakkında bilgiler merak ediliyor.
3
"Zafere herkes ulaşır önemli olan kirlenmemiş ve ahlaklı bir Zafer elde etmektir" Survivor serüvenine katılan güzel futbolcu paylaşımlarıyla takipçilerini adeta büyülüyor. Peki, Sancakay Ilım Morgül kimdir?

4
30 Ocak 1997'de İstanbul Bahçelievler'de dünyaya gelen, İzmir ve Rize'de büyüyen Sancakay Ilım Morgül, spora ritmik jimnastik ile başladı. Lise 3'e kadar İzmir'de okudu ve kariyerine salon futbolu olarak bilinen futsal ile başladı. Daha sonra ise futbola yöneldi.
5
Lise 4'de Rizespor takımına transfer olup orada liseyi bitirdi ve futbol kariyerine devam etti. Karadeniz Teknik Üniversitesinde Rus dili edebiyatı bölümünü 2 yıl okuyan Sancakay, Türkçe harici, İngilizce ve Rusça da biliyor.
6
Konservatuvar tiyatro bölümünün yetenek sınavlarına girip kazandıktan sonra İstanbul'a taşındı ve şuan lisans 4. Sınıf öğrencisi olan Sancakay, 2 sezon Kadıköy theatron sahnesinde Edinburg festivalinden gelen Ofsayt oyununda başrol oynadı.
7
Sancakay Ilım Morgül, 5 yıldır Hayal Kahvesi ile anlaşmalı olarak vokal olarak sahne alıyor. Kendi bestelerini seslendirip gitar çalıyor.
8
Survivor Gönüllüler takımında yer alan Sancakay Ilım Morgül aynı zamanda teknik direktör Ünal Karaman'ın da yeğeni.
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Son Dakika Güzel futbolcu Sancakay Ilım, Survivor'a günler kala adından söz ettirmeye başladı! On parmağında on marifet - Son Dakika Spor


YORUMLAR
500
Advertisement