Instagram'da Takipçi Hilesi Kullananlar Şimdi Yandı! - Son Dakika

Instagram'da Takipçi Hilesi Kullananlar Şimdi Yandı!

20.11.2018 09:07

Instagram'ın büyülü dünyasında fenomen olmaya çalışırken hile yapanlara kötü haber! Instagram, daha çok popülerlik kazanmak için yapılan takipçi hilelerine önlem getirdi.

1
sosyal medya paylaşım platformu olan Instagram, daha çok popülerlik kazanmak için yapılan takipçi hilelerine önlem getirdi.
2
Şirket, bu tür eylemlere başvuranlar için sert tedbirler almaya karar verdi.
3
Instagram, beklenmedik hareket algılandığında parola isteneceğini belirtti. Bunlarla birlikte sahte beğeni, yorum veya takipçi kullanan hesaplar algılandığında, hesaptaki sahte her şey silinecek. Bu özellik sayesinde sahte influencer kalmayacak.

4
Bu uygulamalara karşı önlem alınmasındaki bir başka sebep ise Instagram'ın uygulama içi çalışma verimliliğinin düşmesi olarak açıklandı. Bugün gelen güncelleme ile eğer sizde uyarı alabilirsiniz.

Son Dakika Instagram'da Takipçi Hilesi Kullananlar Şimdi Yandı! - Son Dakika


YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

2021'nin ilk bomba ayrılık haberi geldi! Jennifer Lopez, uzatmalı nişanlısı Alex Rodriguez'den ayrıldığını duyurdu Topraktan tabut fışkırdı! Arkeologları şaşırtan içindeki insanlar değil, tabutun şekli oldu Dereden akanı görenler manzara karşısında hayrete düştü Mustafa Üstündağ'ın arabada kucağına oturmuştu! Gelin adayının değişimi dudak uçuklattı Maskeli Sihirbaz hilesini ifşa etti! Yöntemi şeytanın bile aklına gelmez