Polis, Ünlü Rapçi Ceza'nın Adresini Instagram Sayfasından Buldu - Son Dakika

Polis, Ünlü Rapçi Ceza'nın Adresini Instagram Sayfasından Buldu

04.10.2013 11:36

İstanbul Muhafaza Müdürlüğü ekipleri, ünlü rapçiler Ceza ve Fuat'ın yurt dışından posta yoluyla uyuşturucu temin ettiği ihbarı üzerine harekete geçti.

1
İstanbul Gümrük Muhafaza Müdürlüğü Kaçakçılık İstihbarat Şube Müdürlüğü ekipleri, ünlü rapçiler Ceza (Bilgin Özçalkan) ve Fuat'ın (Fuat Ergin) yurt dışından posta yoluyla uyuşturucu temin ettiği ihbarı üzerine harekete geçti ve ünlü rapçilerin adreslerini Instagram sayfalarından buldu.
2
Ceza'nın ikamet adresi olarak beyan ettiği evde kalmadığı bir kız arkadaşının Beykoz'daki lüks villasında yaşadığı belirlendi. Ancak tam adresin tespiti için araştırma başlatıldı.
3
İnternette sosyal paylaşım siteleri takibe alındı. Muhafaza ekipleri, iki sanatçının Instagram, Facebook ve Twitter hesaplarına ve tüm fan sitelerine hayran gibi üye oldu. Ve bu şekilde adresleri tespit edildi.
4
Ceza'nın fotoğraf paylaşım sitesi "Instagram"a, "Şehrim İstanbul" notuyla kaydettiği fotoğrafın yaşadığı evinin manzarası olduğu tahmin edildi. Kısa sürede fotoğrafın çekildiği villanın adresi tespit edildi ve iki sanatçının da adreslerine eş zamanlı baskın düzenlendi.
5
Fuat Ergin, Fatih'teki evinde yakalandı.
6
Narkotik köpekleriyle yapılan aramalarda bir miktar uyuşturucu ve uyuşturucu düzeneği ele geçirildi.
7
Sanatçı gözaltına alındı.
8
9
10
Ceza'nın kaldığı eve de baskın yapıldı ancak Ceza'nın evde yoktu.
11
Ünlü sanatçı dün Gümrük Muhafaza Müdürlüğü'ne kendisi giderek teslim oldu.
12
13

Son Dakika Polis, Ünlü Rapçi Ceza'nın Adresini Instagram Sayfasından Buldu - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Neslihan Atagül'den "Yayılacaksa aşk yayılsın" pozu Gösteriş meraklısı Şeyma iş başında! Milyarder sevgilisi uçak kapattı, o da paylaştı Sevgilisiyle en özel anlarını paylaşan Kourtney Kardashian'a tepki yağdı: Yatak odanız yok mu? Gönül Dağı'nın güzeller güzeli Dilek'i pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor Arka Sokaklar'ın yıldızı aşk sarhoşu! Bu halde yakalanınca utançtan yerin dibine girdiler