Ronaldo 3 Kadınla Sabahladı - Son Dakika

Ronaldo 3 Kadınla Sabahladı

22.06.2009 10:47

1
Dünyaca ünlü futbolcu sadece yeşil sahaların değil gece hayatının da yıldızı oldu

Sadece yeşil sahaların değil gece hayatının da en hızlılarından biri olan Cristiano Ronaldo, bir otel odasında üç kızla sabahladı.

Geçen hafta bir kaç gün arayla önce Paris Hilton, sonra da ünlü futbolcu Ashlee Cole ve eşiyle birlikte çılgın gece eğlencelerine katılan Ronaldo, bu kez de kaldığı otel odasına 3 genç kızı davet edip sabaha kadar keyifli saatler yaşadı.

2
Ronaldo, 32 yaşındaki Suzanne Coppin, 26 yaşındaki Allison Aimee ve 24 yaşındaki Ron adlı genç kızlarla önce Beverly Hills'teki bir otelin barında eğlendi. Yıldız futbolcu sonra da kızları odasına davet etti.

Allison Aimee gece olanları şöyle anlattı: 'Dans ediyorduk ve Ronaldo bize 'sizi değerlendireceğim' dedi. Aerosmith'in Crazy adlı şarkısı eşliğinde dans ettik. Bu tıpkı seksi bir striptiz dansı gibiydi. Cristiano gözlerini benden alamıyordu. Daha sonra sıra Suzanne'a geldi.

3
Suzanne adlı genç kadın da Ronaldo'nun üçüncü genç kadınla öpüşürken bir yandan da kendilerinden gözlerini ayıradığını söyleyerek 'Benimle göz teması kurdu ve göz kırptı. Ronaldo, kadınlar üzerindeki etkisini çok iyi biliyor' diye konuştu.

Allison ve Suzanne adlı kadınlar eve sabahın saat 4'ünde gittiklerini onlar ayrılırken Ronaldo'nun hala diğer kadını öpmeyi sürdürdüğünü anlattılar.

4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Son Dakika Ronaldo 3 Kadınla Sabahladı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı Pilateste sınırları zorlayan Hatice, yazdığı yorumla takipçilerini kızdırdı Ormanda yürüyüş yapan hemşireye önce tecavüz etti, ardından arabayla üstünden geçti Türkiye'de nadir görülen manzara! İki adımla şehir değiştiriyorlar