Survivor'un Gönüllülerini Nereden Tanıyorsunuz? - Son Dakika

Survivor'un Gönüllülerini Nereden Tanıyorsunuz?

20.02.2014 14:32

Survivor'da gönüllüler takımında yarışacak isimlerin belli olmasıyla yarışmacıların daha önce izleyici karşısına çıktıkları programlar ve hayat hikayeleri de ortaya çıktı.

1
Mart ayında başlaması beklenen Survivor'ın ünlüler takımını Acun Ilıcalı Twitter hesabından takipçileriyle paylaşmıştı. Geçtiğimiz günlerde gönüllüler takımı da belli oldu. Bakın Survivor'da yarışacak gönüllüleri nereden tanıyoruz...

2
Turabi Çamkıran: Turabi aslında Ilıcalı’nın yanından hiç ayrılmamış diyebiliriz. İlk olarak 'Benimle Dans Eder misin?' yarışmasında boy gösteren Turabi son olarak da 'Yetenek Sizsiniz'de boy göstermişti.

3
Akın Saatçi: Onu aslında Baba Ocağı dizisinden yakından tanıyoruz. Saatçi Survivor için de, “Her savaşı veririm ama asla vazgeçmem.” diyerek iddiasını ortaya koydu.

4
Mert Palavaroğlu: Gösteri dünyasından, radyoya ve spora kariyer geçmişinde olmayan yok Mert’in. Survivor’ı ise kazanma hırsı o kadar büyük ki, “ Gözlerimden ateş bile çıkarırım.” diyor tanıtımda.

5
Yiğit Dikmen: Uzun yıllar futbol oynamış şimdilerde ise Crossfit’le uğraşıyor.  Yiğit, kardeşi konservatuar öğrencisi Yağızhan’ın dizilerde rol almasından da heves ederek Survivor’a katılma kararı almış. O da tıpkı Hilmicem gibi ada dönüşü setlerin yolunu tut

6
Ekrem Toraman: Gönüllüler adasının beyni ya da Mustafa Topaloğlu’ndan örneklerini gördüğümüz şekilde filozofu olacağı düşünülen Ekrem Toraman da iddialı bir yarışmacı. 

7
Ertunga Gemluhoğlu: Lost dizisinin John Locke karakteri gibi kendinden emin duruşuyla dikkat çekti Ertunga.  Bakalım gönüllülere ağabeylik edecek gibi görünen Ertunga Lost’takiler gibi ada şartlarına tahammül edebilecek mi?

8
Sahra Işık: Bu yıl Survivor’da yarışacak bir diğer isim de voleybol sahalarından geldi. Ünlü voleybolcu Sahra Işık gönüllüler kontenjanına dahil oldu ve Survivor biletini kaptı. 1.80 boyunda ve 58 kilo olan Sahra voleybolun yanında modellik de yapıyor.

9
Samanta: 24 yaşındaki Samanta Gana kökenli. Güzelliği ise 16 yaşında katıldığı bir yarışmada tescillenmiş. Samanta aynı zamanda tıp öğrencisi ve tam 6 dil biliyor.

10
Berna Canbeldek: Yine 'Yetenek Sizsiniz'den adaya transfer olan dikkat çekici isimler arasında Berna. Gösterileriyle finale kadar yükselmişliği var. Boyu 1.69, şimdilik de 56 kilo. 

11
Müge Uzel: Gönüllüler adasının kuşkusuz bu sezon en çok konuşulacak isimleri arasında çarpıcı güzelliğiyle dikkat çeken Müge Uzel geliyor. Müge hem güzel hem iddialı. 

12
İşte adada güzelliğiyle dikkat çekecek yarışmacının fotoğrafları...

13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

YORUMLAR
500

Son Dakika Survivor'un Gönüllülerini Nereden Tanıyorsunuz? - Son Dakika Magazin


Advertisement