Survivor Yasin'den Acun Ilıcalı'yı şaşırtan rekor: Benim kanalımda beni geçtin - Son Dakika

Survivor Yasin'den Acun Ilıcalı'yı şaşırtan rekor: Benim kanalımda beni geçtin

15.07.2020 13:47

Acun Ilıcalı, Survivor 2020'nin finalinde Yasin Obuz hakkında ilginç bir bilgiyi açıkladı. Yasin, bir yıl içerisinde PrimeTime'da 215 gün televizyona çıkarak rekora imza attı. Ilıcalı, "Ben 215 gün kendi kanalıma çıkmadım. Benim kanalımda beni geçtin. Helal olsun" yorumuyla güldürdü.

1
Survivor 2020 finali İstanbul Galataport'ta yapıldı. Survivor 2020 şampiyonu ise, gecenin ilerleyen saatlerinde ise Barış ile Cemal Can arasındaki SMS oyları açıklandı ve daha fazla oyu alarak Survivor 2020 şampiyonu seçilen isim Cemal Can Canseven oldu. Acun Ilıcalı son elenen isim olan Yasin Obuz hakkında ilginç bir istatistiği açıkladı.

2
TV8'de yayınlanan MasterChef'te de aylarca yarışan Yasin'in Survivor ile birlikte toplam 215 gün televizyona çıktığını söyleyen Ilıcalı, "Yasin bir yıl boyunca 215 gün prime kuşağında televizyona çıkarak bir rekoru kırdı. Ben 215 gün kendi kanalıma çıkmadım. Benim kanalımda beni geçtin. Helal olsun" dedi.
3
Daha sonra Yasin'i sahneye davet eden Acun Ilıcalı, Hadise'nin gönderdiği çikolatayı Yasin'e verdi. Survivor Anlat Bakalım oyunu sırasında Hadise'nin çikolata sözü verdiğini söyleyen Yasin, "Hadise'ye teşekkür ederim. Sözünü tutmuş" dedi.

4
SURVIVOR YASİN OBUZ KİMDİR?
SURVIVOR YASİN OBUZ KİMDİR?
Diyarbakır'da dünyaya gelen Yasin Obuz, 21 Kasım 1988 doğumlu. Küçük yaşlardan bu yana spora ilgisi hiç bitmemiş bir isim olan Yasin, 1998 yılında ilk spor lisansını çıkarttı. Özellikle futbola ilgisi ile bilinen yarışmacının 2 yıl kadar jimnastik yaptığı da biliniyor.

5
Yasin Obuz, Ankara Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Bölümü mezunu. Üniversite yıllarında fitness, futbol, yüzme gibi spor branşlarıyla uğraştı. Okulun son dönemlerinde ise yemek yapmaya başladı. Bu konuda eğitimlere de katılan Yasin Obuz, aşçılık alanında git gide uzmanlaşmaya başladı.
6
Mutfak konusunda kendini geliştirmek için 20 kadar ülkeye seyahat eden Obuz, gittiği yerlerde farklı yemek kültürleriyle tanıştı ve hatırı sayılır bir tecrübe kazandı. Yemek üzerine küçük çaplı bir işletmesi bulunan Yasin Obuz, TV8 ekranlarında yayınlanan Masterchef Türkiye adlı yemek yarışmasına katıldı ve kendine özgü tavırları ile sosyal medyada birçok kişi tarafından konuşulan isim haline geldi.
7
Son olarak Survivor 2020'ye katılan ve başarılı bir performans sergileyen Yasin Obuz, yarışmayı üçüncü tamamladı.

Son Dakika Survivor Yasin'den Acun Ilıcalı'yı şaşırtan rekor: Benim kanalımda beni geçtin - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement