Fatih Koleji, Kızıltepe M. Emin Değer Okulu ile Kardeş Oldu - Son Dakika

Fatih Koleji, Kızıltepe M. Emin Değer Okulu ile Kardeş Oldu

9 yıl önce

İstanbul Bahçelievler Fatih Koleji, Mardin Kızıltepe ilçesinde faaliyet gösteren Mehmet Emin Değer İlköğretim Okulu ile kardeş okul oldu.

Fatih Koleji, Kızıltepe M. Emin Değer Okulu ile Kardeş Oldu, System.String[]

İstanbul Bahçelievler Fatih Koleji, Mardin Kızıltepe ilçesinde faaliyet gösteren Mehmet Emin Değer İlköğretim Okulu ile kardeş okul oldu. Bu çerçevede Kızıltepe'ye gelen okul idareci ve öğretmenleri okulu ziyaret ederek çeşitli yardımlarda bulundu.


Okulda sıcak ilgi ile karşılaşan okul yöneticileri Mehmet Emin Değer Okulu idarecileri ile Mardin'in tarihi yerlerini gezdi.


Kardeş okul çerçevesince birçok okul ile proje yürüttüklerini ifade eden Fatih Koleji idarecilerinden Mahmut Sarıgül, bu projelerle doğu batı kaynaşmasını sağlamaya çalıştıklarını ifade etti. Eğitimin bir ülkenin en önemli konusu olduğunu dile getiren Sarıgül, eğitimin kalkınması için bu projelerin önemli olduğunu vurguladı.


Kolej yöneticileri ayrıca Kaymakam Erkaya Yırık ve Milli Eğitim Müdürü İbrahim Bahçıvancı'yı da makamlarında ziyaret ederek birer plaket takdim etti.

Haber Yayın Tarihi: 30.05.2011 12:05 Kaynak: CHASon Dakika

İran'da tartışma yaratan görüntü! Hastaneler, tütsüyle korunuyor
Arkadaşlarının yanından "Tuvalete gidiyorum" diye ayrılan genç kız, kayalıklardan düşerek öldü Koronavirüs en çok 80 yaşının üzerindeki insanları öldürürken 0-9 yaş arasında ölüme rastlanmadı