Son Dakika Haberleri: Arda Türkmen'in Şişko Halini Gören Gözlerine İnanamıyor!

Arda Türkmen'in Şişko Halini Gören Gözlerine İnanamıyor!

3 yıl önce

Şimdilerde Türkiye'nin en ünlü ve en tanınan şeflerinden biri. Anneannesinin zeytinyağlıları ile önce midelere, oradan da Türk halkının gönlüne girdi. Türkmen, geçtiğimiz gün lise günlerinden bir pozunu paylaştı. Fit görüntüsüyle tanıdığımız aşçının başı meğersem ortaokul dönemlerinde kilolarıyla dertteymiş...

1
6 sezondur yaptığı 'Arda'nın Mutfağı' programında yaptığı leziz yemekler, sempatik tavırlarıyla Türk halkının sevdiği isim Arda Türkmen'in eski halini hiç gördünüz mü?
2
Arda Türkmen, lise yıllarına ait fotoğrafını; "Lise 1'de tombikmişim. Sene 1991 muhtemel. Gör de inanma." notuyla paylaştı.
3
Türkmen'in bu paylaşımından sonra hayranları şaşırdı kaldı. Binlerce beğeni alan fotoğrafa; "Gördüm ama inanmıyorum.", "İnanılır gibi değil", "Demek ki evrim geçiriliyormuş." benzeri yorumlar yağdı.
4
Bir diğer fotoğrafı yine lise yıllarında gitar çalarken...
5
Şimdiki fit görüntüsünü ise spora borçlu. Sevilen aşçının en büyük hobisi bisiklete binmek. Çeşitli ülkelerde düzenlenen bisiklet organizasyonlarını hiç kaçırmıyor. 5 arkadaşı ile kurduğu Velotürk ile, sosyal sorumluluk projeleri geliştirip, Türkiye genelinde ilk öğretim düzeyindeki çocuklara bisiklet dağıtımları yapıyorlar. Bugüne kadar 2600 bisiklet dağıttı.
6
7
8
9


Haber Yayın Tarihi: 24.04.2017 11:20 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Cinsel içerikli sitelere girenler dikkat! İzleniyorsunuz Tepki toplayan Aşk Adası yarışmasında sular durulmuyor! Yorgan altı sahnesi tartışma yarattı Bu caminin 557 yıldır çatısı yok! "Cuma namazlarında yağmur yağmıyor" Banyo yaptığı suyu 30 dolara satışa çıkaran fenomenin hesabı kapatıldı Ameliyat masasında rahmi alınırken uyandı: İçimi kazıyorlardı, ölmek istedim!