Son Dakika Haberleri: Ayşen Gruda'yla, Müjdat Gezen'in Nişan Attığını Biliyor muydunuz?

Ayşen Gruda'yla, Müjdat Gezen'in Nişan Attığını Biliyor muydunuz?

30 gün önce

Ayşen Gruda ile çok yakın dost olan Müjdat Gezen'in bir zamanlar nişanlı olduğunu duymuş muydunuz? İşte alevlenen bir aşkın, sonsuz dostluğa dönüştüğü hikayenin aslı... Haberler.com / ÖZEL / Özlem Küçüközcan

1
Bir zamanlar Ayşen Gruda ve Müjdat Gezen nişanlıydı!
Bir zamanlar Ayşen Gruda ve Müjdat Gezen nişanlıydı!
Müjdat Gezen askerdeyken Ayşen Gruda'ya sinirlenip yüzüğü tuvalete atmış. Müjdat Gezen'in anlattıklarına göre resmen zorlamış flört için. Çok peşinden koşmuş.
2
Müjdat Gezen'e nispet yapar gibi 'Başkasıyla evleniyorum' demiş!
Müjdat Gezene nispet yapar gibi Başkasıyla evleniyorum demiş!
Beraber katıldıkları bir röportajlarında Gezen; Ayşen Gruda için şunları söyledi: Ama bunun karşılığında ne oldu? Bir gün Ayşen bana, 'Ben başkasıyla evleniyorum' dedi!
3
Ayrılığın sebebi: kıskançlık!
Ayrılığın sebebi: kıskançlık!
Hem de bunu yoktan bir sebepten yapmış Ayşen Gruda. Askerden izin alıp gelen Müjdat Gezen bir filmde asistanlık yapmış. Pervin Par'ın kıyafetleriyle taklit yapmış. Olay bu! Ayşen Gruda ise bunu çok kıskanmış: "İntikam için! Aslında, çocukça bir şey diyeyim. Bu yine askerden izne geldi; 'Yasak Sokaklar' isminde bir film çekiliyor ve Müjdat da orada asistan. Bir gün baktım ki filmde oynayan Pervin Par'ın kirpiğini takmış, kıyafetlerini giymiş, taklitler yapıyor. Çok sinirlendim. Neden başkasının elbiselerini değil de Pervin'inkileri giyiyor diye..."
4
Yine de aralarında küslük olmamış
Yine de aralarında küslük olmamış
İkisi de ayrı ayrı insanlarla evlenip mutlu olmuşlar. Gırgıriye, Görgüsüz gibi filmlerde arkadaşça çalışmışlar.
5
Kızları da dost!
Kızları da dost!
Hatta kızları Elvan Gruda ve Elif Gezen de arkadaşlarmış.

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Sahanda Yumurtanın İçine 1 Küp Buz Atınca Bakın Ne Oluyor! ''Kendimi Makyajsız Beğenmiyorum!'' Dedi, Güzel Olmak İçin 70 Bin TL Harcadı! Rusya Meclisinden Dünyayı Ayağa Kaldıran Kareler Bella Hadid, Kırmızı Elbisesiyle Roma'yı Salladı! Birçok Kişinin Hayali! Kişi Başı 584 Dolara Mal Oluyor