Dubai Emiri'nin Kızından Babasına Ağır Eleştiri - Son Dakika

Dubai Emiri'nin Kızından Babasına Ağır Eleştiri

17.08.2013 16:26

Dubai Prensesi Mehra, babasını darbecileri desteklediği için ağır sözlerle eleştirdi.

1
Dubai Emiri'nin kızı Mehra Muhammed bin Raşid el Maktum, Facebook hesabıyla babasına ağır eleştiriler yöneltti.
2
Facebook hesabında, üzerinde babasının fotoğrafı ve "Özür dilerim baba ama akan kanın nedeni bizim paralarımız" yazan bir paylaşımda bulundu.
3
Mehra, daha önce de babasını facebook üzerinden eleştirmişti.
4
Suudi Arabistan Kralı Abdullah ile babasının fotoğraflarının altında "Newyork Times: Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri'nin Sisi'ye verdiği paralar, Mursi'ye karşı komplo kurulduğunu ortaya koyuyor" yazılı fotoğrafın üzerine "Afedersin, babam olsan da bu mesele, din meselesi" yazmıştı.
5
Mehra'nın sosyal paylaşım sitesi hesabı üzerinden Mısır'daki darbe karşıtlarını ve Suriye'deki muhalifleri destekleyen paylaşımlarda bulunması dikkati çekti.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26

Son Dakika Dubai Emiri'nin Kızından Babasına Ağır Eleştiri - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Siyah en çok ona yakıştı! Sibel Can'ın kızı Melisa Ural zarafetiyle göz kamaştırdı "Duş alırken komşularımız bizi gözetliyor" diyen kadının çözümü de ilginç oldu Hayaletler ve perilerin dokuduğu söyleniyordu! Dünyada kimsenin nasıl üretileceğini bilmediği tarihi kumaş: Dakka muslini Ülkesinden kaçmak için uçağın iniş takımına gizlenen adamın korkunç sonu! Yetkililer dondu kaldı Kısa şortlu pozunu paylaşan güzel oyuncu bacağına yapılan yorumu görünce çileden çıktı