Son Dakika Haberleri: İtalyan Mafya Babası Dolapta Saklanırken Yakalandı

İtalyan Mafya Babası Dolapta Saklanırken Yakalandı

3 yıl önce

1

İtalya'da hapisten kaçmayı başaran "anne" lakaplı mafya babası saklandığı evin gizli odasına açılan gardıroptan çıktı.
2
GİZLİ HÜCRELİ EV İNŞAA ETTİRDİ
GİZLİ HÜCRELİ EV İNŞAA ETTİRDİ
İtalya'nın en tehlikeli mafya liderlerinden biri olan Antonio Pelle banyo ile oğlunun yatak odası arasında gizli bir hücrenin olduğu bir ev inşaa ettirdi. Gizli bölüm giysi dolabının bir parçasıydı. Hücre o kadar küçüktü ki sadece bir kişinin yatacak şekilde içeride kalması mümkündü. Dışardan anlaşılması imkansız gibi duran gizli bölmeden mafya liderini çıkarmak da kolay olmadı.
3
20 YIL HAPSE MAHKUM EDİLMİŞTİ
20 YIL HAPSE MAHKUM EDİLMİŞTİ
Mamma lakaplı Antonio Pelle uyuşturucu kaçakçılığı suçlamasıyla 2008 yılında 20 yıl hapse mahkum edilmişti. 2011 yılında bir şişe zayıflama hapı içen Pelle rahatsızlanınca hastaneye kaldırılmış ve bu sırada kaçmayı başarmıştı.
4
5 YILDIR KAÇAK HAYATI YAŞIYOR
5 YILDIR KAÇAK HAYATI YAŞIYOR


5 yıldır kaçak hayatı yaşanan Mamma'nın kaldığı eve polis baskın düzenledi. Polisin gelmesiyle eve yaptırdığı gizli bölmeye saklanan mafya lideri sessizce polisin gitmersini bekledi. Ancak polisten kaçamadı. Saklandığı yeri bulan yaklaşık 25 polis memuru Antonio Pelle'nin gardroptan çıkmasını bekledi.
5
6
7
8
9
10


Haber Yayın Tarihi: 06.10.2016 11:32 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü yıldız yüz gerdirme sonrası çekilen fotoğraflarıyla korkuttu Deprem kahini Türkiye'yi uyardı: 14-18 Ağustos'a dikkat! Burası Eminönü! Sağanak, alt geçiti yerle bir etti! Erkekleri domuza çevirip koleksiyon yapan büyücünün adası bulundu Aşk Adası'yla fenomen olmuştu, sokak ortasında uygunsuz görüntülendi