Lüks Yatta Yangın: 2 Ölü - Son Dakika

Lüks Yatta Yangın: 2 Ölü

23.01.2013 10:09

1
Arnavutköy İskelesi yakınında demirli bulunan lüks yatta çıkan yangında 2 kişi hayatını kaybetti.

2
Edinilen bilgiye göre yangın saat 20.00 sıralarında Beşiktaş Arnavutköy Sahili'nde Blacksee isimli yatta bilinmeyen bir nedenden dolayı yangın çıktı.

3
Edinilen bilgiye göre; Arnavutköy sahilinde iskele yakınında Demirli bulunan lüks yatta saat 21.00 sularında bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. İtfaiye ekiplerinin karadan, yangın söndürme römorkorlarının da denizden müdahalesiyle yaklaşık yarım saat süren çalışmaların ardından yangın söndürüldü. Yangının ardından yata çıkan itfaiye ekipleri büyük bir şok yaşadı.

4
Gemide kömür haline gelmiş iki ceset bulundu. Cesetlerin yangın sırasında yatta bulunan ve görevli olduğu iddia edilen iki kişiye ait olduğu ileri sürüldü.
5
Gemide kömür haline gelmiş iki ceset bulundu. Cesetlerin yangın sırasında yatta bulunan ve görevli olduğu iddia edilen iki kişiye ait olduğu ileri sürüldü.Kısa sürede kül olan yattaki iki kişinin cesedi Adli Tıp Kurumu Morguna kaldırıldı. Anadolu Ajansı'nın edindiği bilgilere göre ise yangında,teknede vefat eden şahısların isimleri 26 yaşındaki Ali Aydın Arpacı ve 20 yaşındaki Merve Günay.

Son Dakika Lüks Yatta Yangın: 2 Ölü - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tiktok'ta en çok para kazanan fenomenler belli oldu Küçük Gelin'in Zehra'sı öyle bir değişti ki! Gören bakmaya doyamıyor Ormanda pusuya yatıp yaklaşanı öldürüyorlar! İşte dünyanın en izole kabilesi: Sentinelese Aldatılan kadının intikam şeklini duyan küçük dilini yuttu! Kestiği cinsel organı klozete atıp sifonu çekti 18'ine girer girmez soyundu, 6 saat içinde rekor kırdı