Madrid Belediye Başkan Yardımcısı, gazetecinin sorusuna bacak kasını göstererek cevap verdi - Son Dakika

Madrid Belediye Başkan Yardımcısı, gazetecinin sorusuna bacak kasını göstererek cevap verdi

Madrid Belediyesi Başkan Yardımcısı Begoña Villacis, Vallehermoso Stadı'nda gazetecilerin sorularını yanıtladı. Profesyonel koşucu olan Villacis, bir gazetecinin sorusuna bacak kaslarını göstererek cevap verdi.

1
Koronavirüs salgınından Avrupa'da en çok etkilen ülkelerden olan İspanya'da hayat yavaş yavaş normale dönmeye başlarken, spor tesisleri de normalleşme yolunda adımlar attı.
2
Başkent Madrid'de bazı spor tesislerini gezen ve incelemelerde bulunan Madrid Belediyesi Başkan Yardımcısı Begoña Villacis, Vallehermoso Stadı'nda gazetecilerin sorularını yanıtladı.

3
Aynı zamanda profesyonel koşucu olan Villacis, bir gazetecinin karantina sürecinde antrenmanlarına devam edip etmediğine ilişkin soruna bacak kasını göstererek yanıt verdi.
4
Birçok spor etkinliğinde boy gösteren ve futbol da dahil olmak üzere bazı branşların maçlarını yerinde takip eden başarılı yönetici, İspanya'da bu konuda adından sıkça söz ettiriyor.
5
6
7

YORUMLAR

Diğer Galeriler

İşte Danıştay'ın Ayasofya için gerekçeli kararı 46 yaşındaki ünlü sunucu Songül Karlı'dan bikinili poz! Fit vücuduyla hayran bıraktı Eğlence kabusa döndü! Para var zannedip açtıkları bavulun içinden insan parçaları çıktı Doğada yaşam mücadelesi! Aç sırtlanın sinsi planı pitonu yemeğinden etti Güzel spiker Diletta Leotta kamera karşısına bu kez Ibrahimovic'le geçti, yer yerinden oynadı