Madrid Belediye Başkan Yardımcısı, gazetecinin sorusuna bacak kasını göstererek cevap verdi - Son Dakika

Madrid Belediye Başkan Yardımcısı, gazetecinin sorusuna bacak kasını göstererek cevap verdi

03.06.2020 11:22

Madrid Belediyesi Başkan Yardımcısı Begoña Villacis, Vallehermoso Stadı'nda gazetecilerin sorularını yanıtladı. Profesyonel koşucu olan Villacis, bir gazetecinin sorusuna bacak kaslarını göstererek cevap verdi.

1
Koronavirüs salgınından Avrupa'da en çok etkilen ülkelerden olan İspanya'da hayat yavaş yavaş normale dönmeye başlarken, spor tesisleri de normalleşme yolunda adımlar attı.
2
Başkent Madrid'de bazı spor tesislerini gezen ve incelemelerde bulunan Madrid Belediyesi Başkan Yardımcısı Begoña Villacis, Vallehermoso Stadı'nda gazetecilerin sorularını yanıtladı.

3
Aynı zamanda profesyonel koşucu olan Villacis, bir gazetecinin karantina sürecinde antrenmanlarına devam edip etmediğine ilişkin soruna bacak kasını göstererek yanıt verdi.
4
Birçok spor etkinliğinde boy gösteren ve futbol da dahil olmak üzere bazı branşların maçlarını yerinde takip eden başarılı yönetici, İspanya'da bu konuda adından sıkça söz ettiriyor.
5
6
7

Son Dakika Madrid Belediye Başkan Yardımcısı, gazetecinin sorusuna bacak kasını göstererek cevap verdi - Son Dakika Spor


YORUMLAR
500
Advertisement