Son Dakika Haberleri: Süper Lotodan 1 Milyon Sterlin Kazanan Adam Kimliğini Gizlemek İçin Bu Kılığa Girdi!

Süper Lotodan 1 Milyon Sterlin Kazanan Adam Kimliğini Gizlemek İçin Bu Kılığa Girdi!

8 gün önce

Lotodan 1 milyon sterlin kazanan Jamaikalı adam, kimliği bilinmesin diye; korku filmi karakteri Scream kılığına girip, takma isimle ödülünü aldı.

1
Jamaikalı Süper Loto milyoneri, dünyanın en yüksek cinayet oranlarından birine sahip olan memleketinde başına bir şey gelmesin diye tam 54 gün boyunca kimliğini gizledi.
2
Ortaya çıkmaya karar verdiğinde ise bir takma isim belirledi ve 'A. Campbell' olarak kameraların karşısına çıktı. Ödülünü almaya gelirken Scream filminin maskesini taktı, uzun bir parka ve siyah eldiven giydi.
3
Küçük işletme sahibi olduğunu söyleyen adam, kazandığı bu ikramiyeyle bir ev satın alacağını ve işine yatırım yapmak için kullanacağını söyledi: Güzel bir ev almak istiyorum. Henüz bulamadım, ama yakında bir tane arayacağım. Parayla uğraşmayı severim. Yani paramı artıracak şeylere bakıyorum. Çünkü para kazanmayı seviyorum. Küçük bir işim var, büyütmeyi planlıyorum.

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Sevgilisinin 14 Yaşındaki Kızını Sapkın Fanteziye Kurban Edip, Parçalara Ayırdı Ölüleriyle Birlikte Aynı Evde Yaşıyor, Çürüyen Bedenlerini Besleyip, Kucaklıyorlar İzleyenleri Dehşete Düşüren Festival: Yüzlerini Şiş ve Kılıçla Delip Geçiyorlar Ateşli Model Kelly Brook, Ödül Gecesinde Sınırları Zorladı! Daha Önce Birlikte Olduklarını Duyan Şaşıp Kalıyor! İşte Ünlülerin Medyatik Aşkları