Türk dizilerinin naif güzeli Aslı Enver, makyajsız pozuyla herkesi kendine hayran bıraktı - Son Dakika

Türk dizilerinin naif güzeli Aslı Enver, makyajsız pozuyla herkesi kendine hayran bıraktı

Karantina dönemi bittikten sonra soluğu tatilde alan ünlülerden olan güzel oyuncu Aslı Enver, sıfır makyajsız pozuyla beğeni topladı. Özgüveniyle alkış toplayan Enver hayranları tarafından beğeni yağmuruna tutuldu.

1
Magazin dünyasının ünlü isimleri arasında 'sıfır makyaj' modası başladı. Özgüvenleri ile alkış toplayan ünlüler artık objektif karşısına makyajsız da geçiyorlar.
2
O isimlerden biri de güzelliği ve oyunculuğu ile kendine hayran bırakan Aslı Enver.

3
Bir süredir İstanbul'dan uzak olan Aslı Enver, vaktinin neredeyse tamamını deniz kıyısında güneşlenerek geçiriyor. Enver, tatil fotoğraflarını Instagram'da takipçileri ile paylaştı.

4
Sıfır makyaj Aslı Enver fotoğrafın altına "Ne gu¨zel demis¸ canım Sertab. Uzanmıs¸ım kumsala" notunu düştü. Çilleri oldukça belirgin olan güzel oyuncuya takipçileri adeta hayran kaldı.
5
İstanbullu Gelin'de gösterdiği başarılı oyunculuğun ardından Babil dizisiyle yeniden dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu magazinden uzak kalmak için yaz tatilinde sessiz mekanları seçiyor.
6
7
8
9

Haber Yayın Tarihi: 14.08.2020 15:57

Son Dakika Türk dizilerinin naif güzeli Aslı Enver, makyajsız pozuyla herkesi kendine hayran bıraktı - Son Dakika

YORUMLAR (21)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Amanos'un nazar boncuğu görünümlü yangın göleti, görenleri hayran bırakıyor 19 yaşındaki kadından inanılmaz itiraf: Ünlü futbolcuyla 50 bin TL karşılığında cinsel ilişkiye girdik Bu kaçıncı! Yetenek Sizsiniz'in olaylı jürisinin kameralar önünde yine göğüsleri göründü Ünlü futbolcunun aşk krizi büyüyor! 3 çocuğunun annesine dönmesi, hamile sevgilisini isyan ettirdi Yusuf İslam'ı Müslümanlığa iten olay tüyleri diken diken ediyor