CHP'liler Ön Seçim İçin Sandık Başında - Son Dakika

CHP'liler Ön Seçim İçin Sandık Başında

29.03.2015 14:07
CHP'liler Ön Seçim İçin Sandık Başında, System.String[]

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) üyeleri, 7 Haziran'da seçime katılacak Samsun milletvekili adaylarını belirlemek için sandık başına gitti.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) üyeleri, 7 Haziran'da seçime katılacak Samsun milletvekili adaylarını belirlemek için sandık başına gitti.

Samsun’un Bafra Anadolu İmam Hatip Lisesinde gerçekleştirilen ön seçimde kurulan 8 sandıkta 1624 üye ön seçim için oy kullanacak. Parti yetkililerinden alınan bilgiye göre; CHP'de milletvekilliği adaylığı için 22 aday adayı yarışacak ve sıraları belli olacak. Bafra'da 1624, Samsun'da toplam 16 bin 200 üyenin katılımıyla gerçekleşecek olan ön seçimde Abdullah Taşkın, Hayati Tekin, Atıf Tomruk, İsmail Tutoğlu, Şevki Yılmaz, Kemal Zeybek, Nazım Alkan, Mehmet Atalay, Metin Burma, Rahim Çavga, Fatma Necile Çokay, Müşfik Veysel Erdoğan, Suat Hayri Erdönmez, Orhan Güney, Neslihan Hancıoğu, Dürdane Kılıç, Recep Kılıç, Kumru Köseler, Adem Orman, Şaban Sevinç, Cengiz Sezgin, Seydi Can Süer Samsun milletvekilliği adaylığı için yarışıyor. Sabah 08.00’de başlayan ön seçim saat 17.00'de bitecek ve sonuçlar akşam saatlerinde Bafra İlçe Seçim Kurulunda sayılarak belli olacak.

CHP'liler Ön Seçim İçin Sandık Başında

Kaynak: CİHAN

Son Dakika Yerel CHP'liler Ön Seçim İçin Sandık Başında - Son Dakika


Son Dakika

Türkiye'nin en büyük çetesi "Büyü Bozan" operasyonuyla çökertildi! Polis 6 ay boyunca balıkçı kılığında takip etti Alman basını Mesut Özil'in imza törenindeki açıklamalarına geniş yer verdi Sivaslı işadamı memleketine Türkiye'nin en büyük meyve bahçesini kuruyor Son Dakika: Merkez Bankası yıl sonu enflasyon beklentisini yüzde 9,4'te sabit bıraktı ABD'li bilim insanları katmanlı maske takmayı önerdi: Koronaya karşı yüzde 90 koruma sağlıyor Eğlence mekanına çevrilen bodrum katına yapılan baskında 50 kişiye ceza kesildi Tatlıses'in meşhur ettiği oryantal Didem, yıllar sonra yeniden İbo Show'da boy gösterecek Volkswagen'i tahtından eden Toyota dünyanın en çok satan otomobil markası oldu