Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu İçinde Balıkesir'den 12 Firma Var - Son Dakika

Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu İçinde Balıkesir'den 12 Firma Var

15.07.2015 15:15
Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu İçinde Balıkesir'den 12 Firma Var, System.String[]

Balıkesir Sanayi Odası (BSO) Başkanı İsmail Uğur, İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan "Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu" listesinde Balıkesir'den 12 firma bulunduğunu söyledi.

Balıkesir Sanayi Odası (BSO) Başkanı İsmail Uğur, İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan " Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu" listesinde Balıkesir'den 12 firma bulunduğunu söyledi. Bu firmaları tebrik eden Uğur, "Ülkemizdeki istikrar ve güven ortamında bu başarıyı yakalayan firmalarımızı ve firmalarımızın başarısında pay sahibi tüm çalışanlarını kutlar, önümüzdeki yıllarda da başarılarının devamını dilerim." dedi.

İSO Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesindeki Balıkesir firmaları şunlar: Bursa Çimento Fabrikası A.Ş., Teksüt Süt Mamulleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., Mar Tüketim Maddeleri İhracat İthalat Sanayi ve Ticaret A.Ş., Bupiliç Entegre Gıda Sanayi Ticaret A.Ş., A.B Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş., Kula Yağ ve Emek Yem Sanayi Ticaret A.Ş., Tellioğlu Yem Gıda Entegre Tesisleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., Camiş Madencilik A.Ş., Ayhan Sezer Yağ ve Gıda Endüstrisi Ticaret Ltd.Şti., Gesbey Enerji Türbini Kule Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş., Tukaş Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş., Bandırma Has Un Fabrikası Ltd.Şti.

- Kaynak: CİHAN

Son Dakika Ekonomi Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu İçinde Balıkesir'den 12 Firma Var - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR

Son Dakika

Ünlü şarkıcı Sibel Tüzün, Ankara Anlaşması'yla Londra'ya yerleşti Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü: Hastanelerimiz, yoğun bakımlar doluyor Tartışmalı Oxford-Astrazeneca koronavirüs aşısı yeniden incelenecek Hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması saat kaçta başlıyor? İçişleri Bakanlığı detayları paylaştı İranlı nükleer bilimci Fahrizade'nin öldürülmesi sonrası Netanyahu'dan itiraf gibi sözler: Gergin günler bizi bekliyor Jese Rodriguez'in sevgilisinin doğum günü partisine gitmesi taraftarı çileden çıkardı Taksici, oğlunu ziyarete gittiği cezaevi önünde 9 kurşunla öldürüldü İlk tesettürlü model Halima Aden, 'Bana göre değil' diyerek mankenliği bıraktı