ABD Ölüyü Diriltti - Son Dakika

ABD Ölüyü Diriltti

19.02.2010 13:51

1
Amerika'da doktor hatası yüzünden ölen Merve Terzioğlu'nun ailesi, hastaneye dava açtı. ABD'liler ise genç kızın ölmediğini ileri sürüp 'TV yıldızı oldu' diyerek Burçin Terzioğlu'nu gösterdi
2
Gülay FIRAT'ın Takvim gazetesinde yayınlanan haberine göre Sağlık skandalları sadece Türkiye'de olmuyor, ancak ellerin savunması bazen insanlara memleketimizi aratıyor! Bir tuhaf ölüm ve peşi sıra yaşanan ayıplar dizisi, Türkiye'nin eski Maliye Bakanı Kemal Unakıtan'dan tanıdığı ABD'nin Cleveland eyaletinde meydana geldi.
3
Milli yüzücü Merve Terzioğlu (22), 29 Mart 2008'de, Amerika'da geçirdiği bir trafik kazası sonrası kaldırıldığı Cleveland Reigonal Medical Center At Memphis Hastanesi'nde yaşamını yitirdi. Kızının doktor hatası yüzünden öldüğünü ileri süren baba Murat Terzioğlu da, hastaneye tazminat davası açtı.
4
Bunun üzerine hastanenin avukatları, Betül ve Murat Terzioğlu çifti ile biraraya geldi. Amaç, ortak bir noktada anlaşmaktı. Fakat Terzioğlu çiftine yöneltilen sorular ve Merve hakkındaki ithamlar, traji-komik bir sahne ortaya koydu. Baba Terzioğlu, hastane avukatlarından Katherine Frazier'in, "Merve ölmedi, Kavak Yelleri adlı dizide oynuyor" dediğini söyledi.
5
Odadaki herkesin gülüşmesine neden olan bu itnamın ardından ABD'li avukat kadın, bu kez Merve'nin hayatta olduğunu kanıtlamak için Burçin Terzioğlu ve Meltem Cumbul'un resimlerini gösterdi. Genç kızın, TV yıldızı olduğunu ileri sürüp "Bunlar da onun resimleri" dedi! Şaşkına dönen aile, ne yapacağını bilemezken Merve'nin ölümüne neden doktor ve hemşirelerin, hastaneyle ilişiğinin kesildiği öğrenildi.Dava ise devam ediyor.
6
Baba Murat Terzioğlu "Kızımın ölümünden sorumlu kimseler artık hastane çatısında değiller, durum iyice karmaşık hale geldi" dedi. Anne Betül Terzioğlu da, "Amerikalı avukatlara, Merve ile her gün Skyp'den görüştüğümüzü söylediğimde nedense çok şaşırdılar. Merve'nin ölümü üzerine Hastanenin Risk Danışmanı'nın, 'Hatalıyız, üzgünüz' demişti" diye konuştu.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Son Dakika ABD Ölüyü Diriltti - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı