Irkçı Rumlar, Konser Bastı - Son Dakika

Irkçı Rumlar, Konser Bastı

08.11.2010 12:22

1
Güney Kıbrıs'ta Larnaka'da düzenlenen Rainbow festivaline katılan iki Kıbrıslı Türk, Rumların saldırısına uğradı.

2
Larnaka'da önceki akşam azınlık haklarına yönelik düzenlenen 'Rainbow' festivaline müzikle destek vermek için katılan iki Kıbrıslı Türk, "Helen Direniş Hareketi" ve "Tüm Kıbrıs Anti İşgal Hareketi" isimli şoven örgütlerin militanları tarafından saldırıya uğradı.

3
Şoven gruplar, Avrupa Komisyonu'nun Güney Kıbrıs'taki temsilcisi Andrulla Kaminara kürsüde konuşma yaparken, festivale katılan yabancı uyruklulara sopa, zehirli boya ve bıçaklarla saldırdı.

4
Saldırıda Kıbrıs'lı Türk Sertunç Akdoğdu beyzbol sopaları ile darp edildikten sonra 2 yerinden bıçaklandı. Akdoğdu, Larnaka Hastanesi'ne kaldırıldı ve ameliyat edildi. Aldığı bıçak darbeleri sonucu ciğerlerinden yaralanan Akdoğdu'nun hastanede 3-4 gün tedavi göreceği öğrenildi.

İsminin S.Ö. olduğu bildirilen diğer Kıbrıslı Türk ise şiddetli şekilde darp edildi.

5
6
7
8

Son Dakika Irkçı Rumlar, Konser Bastı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu
Advertisement