Mesut Özil Real Madrid'den Çapkınlığı Yüzünden Gönderilmiş - Son Dakika

Mesut Özil Real Madrid'den Çapkınlığı Yüzünden Gönderilmiş

11.09.2013 12:48

İspanyol basını tarafından Mesut Özil'in Real Madrid'ten ayrılmasının sebebi olarak gösterilen Venezüela güzeli manken Aida Yespica iddiaları yalanladı.

1
İspanyol basını tarafından Mesut Özil'in Real Madrid'ten ayrılmasının sebebi olarak gösterilen Venezüela güzeli manken Aida Yespica iddiaları yalanladı.
2
Ünlü futbolcuyla sadece arkadaş olduklarını ve Milano'da çok mutlu bir gece geçirdiklerini anlatan Yespica, "Mesut sadece bir kez Milano'ya beni görmeye geldi. Real'den gönderilmesiyle benim bir alakam olamaz. Numarasını bile telefonumdan sildim" dedi.
3
Mesut Özil'le 2 yıl önce tanıştığını söyleyen Yespica, "İlk olarak Madrid'de bir diskoda buluştuk. Daha sonra Mesut, sadece bir kez Milano'ya geldi.Onun Real Madrid'den ayrılmasıyla bir alakam olamaz. Benim için çılgın harcamalar yaptığı iddialarını da reddediyorum" dedi.
4
Yespica, Mesut Özil ile yaşadıklarını şöyle anlattı, "Madrid'deki buluşmamızın ardından birbirimize telefon numaralarımızı verdik. Bir gece sürpriz bir şekilde Mesut beni aradı ve, 'Milano'dayım, görüşelim' dedi. Böylece buluştuk ve gizli saklı olmadan şehrin en ünlü mekanlarından birine akşam yemeğine gittik. Üstelik bu mekanın önü her daim fotoğrafçılarla doludur."

5
Özil'le çok mutlu bir gece geçirdiklerini belirten Yespica, "Çok eğlendik. Yarı İngilizce, yarı İspanyolca konuşuyorduk. Ancak o geceden sonra bir daha görüşmedik" dedi.
6
Yespica, Özil'in kendisiyle bir gecceliğine buluşmak için 18 bin Euro'ya özel uçak kiraladığı iddiasına ise, "Bunu nereden bilebilirim" diye yanıt verdi.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Son Dakika Mesut Özil Real Madrid'den Çapkınlığı Yüzünden Gönderilmiş - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement