Spikerin Çıplak Görüntüleri ABD'yi Karıştırdı - Son Dakika

Spikerin Çıplak Görüntüleri ABD'yi Karıştırdı

24.07.2009 09:16

1
Ülkenin büyük kanalları Fox ve CBS'in, 5 dakikalık gizli kamera kaydını “Haber değeri taşıdığı” gerekçesiyle yayınlaması, New York Post gazetesinin de fotoğrafları aynı gerekçeyle manşetten vermesi, ancak 31 yaşındaki habercinin çalıştığı ESPN kanalı ile CNN'in haberi “Özel hayata saygı” nedeniyle yayınlamaması basını ikiye böldü
2
11 Eylül 2001 saldırıları ve Irak Savaşı sonrasında medya sektörünün kendi içinde yaşadığı en büyük tartışma olarak gösterilen olay, Andrews'ın görüntülerinin ülkenin en çok ziyaret edilen spor blogu 'deadspin.com'da geçen Perşembe yayınlanmasıyla başladı.

3
Andrews'ın bir ayna karşısında çırılçıplak saçlarını tararken göründüğü video Google'ın en çok aranan 40 kelime listesinde ilk 6'ya oturdu. Bir gün sonra sunucu, avukatı aracılığıyla yaptığı açıklamada görüntülendiğinden haberi olmadığını, videoyu çeken ve yayınlanlayanlar hakkında suç duyurusunda bulunacağını söyledi.
4
Bunun üzerine, ülkenin en çok satan gazetelerinden New York Post, çıplak fotoğrafları da kullanarak haberi “ESPN'in seksi sunucusu Erin Andrews'un röntgenci öfkesi” başlığıyla manşetten verdi. Ertesi gün de CBS ve Fox kanalları, sansürledikleri videoyu seyircileriyle paylaştı.

5
ESPN konu özel hayat olduğu için haberi kanallarında yayınlamayacaklarını söyledi. Washington Post gazetesi ve AP ajansı da görüntüleri vermeden, sadece Andrews'ın bir komploya kurban gittiğini haber verdi.
6
Yorumlarda, “Bu görüntüler ünlü bir Holywood yıldızının olsa, basın özgürlüğü sözleriyle yayınlardınız. ABD basını 'paparazzi fotoğraflarıyla'yıllardır bunu yapıyor. Ancak söz konusu kişi içinizden biri olunca, özel hayat diyerek için işinden sıyrılıyorsunuz. Bu da ABD'de bir medya çetesi olduğunu gösteriyor” denildi.

7
Spor bilgisi ve güzelliği ile milyonlarca erkek hayranı olan ve adına binlerce internet sitesi kurulan 31 yaşındaki Erin Andrews 2008 ve 2009'un en seksi spor habercisi seçildi. Andrews, maç sonrasında yaptığı özel röportajları ile tanınıyor
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17

Son Dakika Spikerin Çıplak Görüntüleri ABD'yi Karıştırdı - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu Dünya sustu o susmadı! Çocukların öldüğü savaşa Rihanna'dan tepki İsrail'in hain saldırılarına direnen Mescid-i Aksa'da tekbirler göğü inletti! 100 binler bayram sabahı kıyama durdu 16 karısı, 151 çocuğu var! Ailesini genişletmek isteyen yaşlı adam her gece dört eşiyle ilişkiye giriyor Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları
Advertisement