CHP'nin Narlıdere Turu - Son Dakika

CHP'nin Narlıdere Turu

5 yıl önce

CHP İzmir İl Teşkilatı, 1. bölge için düzenlediği için ilçe ziyaret programı kapsamında milletvekilleri adaylarıyla birlikte Narlıdere’yi mahalle mahalle dolaştı.

CHP'nin Narlıdere Turu, System.String[]

CHP İzmir İl Teşkilatı, 1. bölge için düzenlediği için ilçe ziyaret programı kapsamında milletvekilleri adaylarıyla birlikte Narlıdere’yi mahalle mahalle dolaştı. Ziyaretlere CHP İl Başkanı Bedri Serter ile birlikte Musa Çam, Murat Bakan, Tacettin Bayır, Sevda Erdan Kılıç, Ali Hıdır Uludağ, Muhsin Kurt, Özcan Purçu, Tuncay Özkan, Ednan Arslan ve Turgay Bozoğlu, evsahibi olarak Bedri Serter ve milletvekilleri, Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, CHP İlçe Başkanı Cafer Esen, İl Başkan Yardımcısı Celal Yıldız ve diğer partililer katıldı.


CHP ilçe başkanlığı önünde partililer tarafından karşılanan adaylar, buradan gruplara ayrılarak Narlıdere’nin dörtbir köşesine planladıkları ziyaret programına başladı. Başkan Batur’un eşlik ettiği milletvekili adayları, Mithatpaşa Caddesi'nde esnaf ziyaretlerinden sonra tarihi Yukarıköy Meydanı'nda bulunan kahvehanelerde mola verdi. Bir süre buralarda vatandaşlarla sohbet eden adaylar, genel seçimden sonra da ülkece gülmek istediklerini söyleyerek CHP’ye destek istediler.

Haber Yayın Tarihi: 07.05.2015 11:43 Kaynak: CİHANSon Dakika

ABD'nin 11 askerinin İran saldırısında beyin sarsıntısı geçirdiği ortaya çıktı
Nepal'de yasaklanmasına rağmen sürdürülen gelenek olan "regl kulübeleri" yıkıldı Vatandaşlara soruldu: Bu pazar seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz? İşte dikkat çeken anket sonuçları

Son Dakika Haberleri