Son Dakika Haberleri: Brezilyalı Golcü Neymar, Artık Korse Takıyor

Brezilyalı Golcü Neymar, Artık Korse Takıyor

6 yıl önce

1
Almanya'nın mutlu sonla bitirdiği Dünya Kupası'nda ciddi bir sakatlık yaşayan Brezilyalı golcü Neymar, tatilde de tedavisine devam ediyor.

2
Kolombiya maçında Zuniga'nın darbesiyle omurunda kırık oluşan Neymar, tatilini geçirdiği Ibiza'da objektiflere korse ile yakalandı.

3
Neymar'ın sakatlığı atlatmak için fizyoterapist eşliğinde çalışmalarına devam ettiği ve ağrılarını azaltmak için ilaç kullandığı belirtildi.

4
Tatilde de korsesini çıkarmayan Neymar, sakatlığının nüksetmesini bu sayede engellerken, iyileşme sürecini de hızlandırmaya çalışıyor.

5
Neymar'ın yeni sezon için Ağustos ortalarında Barcelona ile antrenmanlara başlaması beklenirken, 6 haftadan önce sahalara dönemeyeceği de iddialar arasında yer alıyor.

6
7
8
9
10
11
12
13Haber Yayın Tarihi: 29.07.2014 09:31 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Instagram'ın Playboy'u Dan Bilzerian, ABD başkanlığına aday olacak! Survivor Hikmet Tuğsuz son haliyle hayal kırıklığı yarattı! Fit görüntüsünden eser yok Ateşli model Kendall Jenner'a Türk dokunuşu! Güzelliğiyle mest etti 10 yaşındayken okyanusa bırakmıştı! 9 sene sonra gelen cevapla şoke oldu Karadayı dizisinin Çitlembik Bahar'ıydı, son haliyle şaşkına çevirdi!