Eski ABD Başkanı: Uzaylılar Bizi Ziyaret Edebilir - Son Dakika

Eski ABD Başkanı: Uzaylılar Bizi Ziyaret Edebilir

03.04.2014 23:24

1

Eski ABD Başkanı Clinton, "Dünya dışı varlıklar konusunda gizli dosyalara ulaştınız mı?" sorusuna ilginç bir yanıt verdi.

2
Clinton gizli UFO dosyalarını gördüğünü belirterek "Uzaylılar bizi ziyaret edebilir." diye cevapladı.

3
ABD'nin ABC kanalında yayınlanan Jimmy Kimmel Show'a katılan 47. ABD başkanı Bill Clinton, bir gün uzaylılar bizi ziyaret ederse şaşırmayacağını belirtti.

4

Uzaylılar konusunda Clinton'ı sıkıştıran Kimmel, "Başkanlığınız döneminde dünya dışı varlıklar konusunda tutulan gizli dosyalara ulaştınız mı?" diye sordu.

5
Clinton, geçmişte UFO ve dünya dışı zeki varlıklara dair Roswell raporlarının hepsini gördüğünü ancak bu tür canlılara dair kesin bir kanıtın var olmadığını söyledi.

6
Clinton bunun yanında, "Milyonlarca yıldızın var olduğu çok geniş bir evrende yaşıyoruz. Sadece son 2 yılda yirmiden fazla yeni gezegen keşfedildi. Kısaca emin olmak çok zor." dedi.

Son Dakika Eski ABD Başkanı: Uzaylılar Bizi Ziyaret Edebilir - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular Utancından dışarıya çıkamaz oldu! Meğer sebebi en sevdiği yiyecekmiş 18 yaşındaki modele sahte ajans şoku! Kamera karşısında soyunmasını istediler Katıldığı programı terk etmesiyle gündem olan Şevval Şahin'in estetiksiz hali yeniden dillere düştü