Fenerbahçe'nin eski yengesi Rose Bertram, Instagram'daki tatil pozlarıyla büyüledi! - Son Dakika

Fenerbahçe'nin eski yengesi Rose Bertram, Instagram'daki tatil pozlarıyla büyüledi!

07.02.2020 10:08

Fenerbahçenin eski futbolcusu Wan Der Wiel'in sevgilisi olarak tanıdığımız 1994 doğumlu güzel model Rose Bertram'ın, tatil paylaşımları durmak bilmiyor.

1
Sosyal medyada büyük ilgi gören 25 yaşındaki 1 çocuk annesi güzel model, ailesiyle Meksika'nın turistik ve pahalı yerlerinden Tulum'a gitti.

2
1 çocuk annesi Bertram, dekolteli kıyafetleri ve cüretkar Instagram paylaşımlarıyla dikkat çekti. Tabii ki çocuğunun babası futbolcu Van der Wiel ile olan fotoğraflarını da paylaşmayı ihmal etmedi.
3
Tulum tatilinden bir de video paylaştı. Bertram ve Van der Wiel kaldıkları tatil köyünde temizlenme ritüeline katıldı. Enerjisel olarak arınıp temizlendikleri videoyu gören herkes "Yoksa evleniyor musunuz?" soruları yöneltti.

4
Şu an hiçbir kulüp ile bağı olmayan Van der Wiel ve ailesinin keyfinin oldukça yerinde olduğu, soluğu bir tatilden diğerine aldığı görülüyor.
5
1 çocukları bulunan çift evli olmasa da birlikte çocuklar gibi eğleniyor. Birbirlerine ne kadar aşık oldukları her hallerinden belli oluyor.
6
İşte Tulum tatilindeki çiftin o anlarından bir kare. Gregory van der Wiel yengeyi barfiks aletine oturtup kaslarını çalıştırıyor.
7
Bir dönem Türkiye'de Fenerbahçe forması giyen ve geçen yıl kariyerini MLS takımlarından Toronto'da sürdüren Hollandalı futbolcu Gregory van der Wiel'in oynadığı bir kulüp bulunmuyor.
8
İşte Instagram'da yaklaşık 800 bin takipçisi bulunan Rose Bertram'ın paylaşımları...
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Son Dakika Fenerbahçe'nin eski yengesi Rose Bertram, Instagram'daki tatil pozlarıyla büyüledi! - Son Dakika


YORUMLAR (10)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Yeri şimdilik gizli tutuluyor! Bu izlerin 5 bin yıllık olduğu tespit edildi Mucize Doktor'un Açelyası isyan etti! "Bedenimi istediğim gibi kullanırım" deyip yatak pozunu paylaştı İki kez tecavüze uğrayan kadın orduya katıldı! Verdiği silahlı pozlarla kadınlara çağrıda bulundu Çocuğu yaşındaki zihinsel engelli kızla evlenen 55 yaşındaki adama tepki yağdı Elektrikçiler, kabloların yerini değiştirmek için yaptıkları kazıda yanlışlıkla orta çağdan kalma gizli bir tünel keşfetti