Fenerbahçe'nin eski yengesi Rose Bertram, Instagram'daki tatil pozlarıyla büyüledi! - Son Dakika

Fenerbahçe'nin eski yengesi Rose Bertram, Instagram'daki tatil pozlarıyla büyüledi!

21 gün önce

Fenerbahçenin eski futbolcusu Wan Der Wiel'in sevgilisi olarak tanıdığımız 1994 doğumlu güzel model Rose Bertram'ın, tatil paylaşımları durmak bilmiyor.

1
Sosyal medyada büyük ilgi gören 25 yaşındaki 1 çocuk annesi güzel model, ailesiyle Meksika'nın turistik ve pahalı yerlerinden Tulum'a gitti.

2
1 çocuk annesi Bertram, dekolteli kıyafetleri ve cüretkar Instagram paylaşımlarıyla dikkat çekti. Tabii ki çocuğunun babası futbolcu Van der Wiel ile olan fotoğraflarını da paylaşmayı ihmal etmedi.
3
Tulum tatilinden bir de video paylaştı. Bertram ve Van der Wiel kaldıkları tatil köyünde temizlenme ritüeline katıldı. Enerjisel olarak arınıp temizlendikleri videoyu gören herkes "Yoksa evleniyor musunuz?" soruları yöneltti.

4
Şu an hiçbir kulüp ile bağı olmayan Van der Wiel ve ailesinin keyfinin oldukça yerinde olduğu, soluğu bir tatilden diğerine aldığı görülüyor.
5
1 çocukları bulunan çift evli olmasa da birlikte çocuklar gibi eğleniyor. Birbirlerine ne kadar aşık oldukları her hallerinden belli oluyor.
6
İşte Tulum tatilindeki çiftin o anlarından bir kare. Gregory van der Wiel yengeyi barfiks aletine oturtup kaslarını çalıştırıyor.
7
Bir dönem Türkiye'de Fenerbahçe forması giyen ve geçen yıl kariyerini MLS takımlarından Toronto'da sürdüren Hollandalı futbolcu Gregory van der Wiel'in oynadığı bir kulüp bulunmuyor.
8
İşte Instagram'da yaklaşık 800 bin takipçisi bulunan Rose Bertram'ın paylaşımları...
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Haber Yayın Tarihi: 07.02.2020 10:08 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dikkat günlük hayatımızda sıkça kullandığımız bu nesneler ölümcül koronavirüse yol açabilir! İdlib'de şehit düşen Kayserili Ali Taşöz'ün 'canım anam' paylaşımı yürekleri dağladı Göçmenler gece yarısı yollara düştü! İşte sınırdan manzaralar Şehit haberleri ciğerimizi yaktı! İşte ünlülerin İdlib şehitleri için attığı tweetler New York ile New Jersey'deki camilerde eller, İdlib şehitleri ve Mehmetçiğe dua için kalktı!